Frozen ice Therapy – Frozen Terapisi ile Selülit Tedavisi ve Fiyatları

19.06.2013
1.837
Frozen ice Therapy – Frozen Terapisi ile Selülit Tedavisi ve Fiyatları

Frozen Ice Therapy biraz Türkçeleştirecek olursak Frozen buz terapisi Sağlık Bakanlığından onaylı olduğu söylenen ve selülitlere savaş açtık sloganı ile satışa sunulan bir selülit tedavisi yöntemidir. Frozen ice terapisinin selülit yok etmede ne kadar etkili olduğunu deneyimlemiş olsak da, deneyen ve kullananların görüşleri genellikle olumlu olduğunu internetteki bazı yorumlardan anlayabiliyoruz.

Buzlanma etkisi ile selülit yok edici (anti selülit) ve çatlak giderici olduğu söylenen Frozen ice Therapy‘nin uygulamasınında oldukça kolay olduğu söyleniyor. Günde 10 dakika ayırarak 10 günde selülitlerinizden kurtulacaksınız diye çok iddiali bir söylemle satışlarını sürdüren ve Bakanlık onaylı olduğu ileri sürülen frozen selülit terapisini uygulayanlar sonuçlarını, memnuniyet ve şikayetlerini aşağıdaki yorum kutucuğuna yazarlarsa bizleri de bilgilendirmiş olurlar. frozen-ice-therapy-buz-terapisi-selülit

Buz terapisi ile Selülit tedavisi ve çatlak gideren Frozen Ice Therapy kolay uygulanmasının yanında fiyat açısından da hesaplı, ekonomik bir uygulama. Frozen İce Therapy fiyatlarını internetten yapacağınız küçük bir araştırmayla bulabileceğiniz gibi, Frozen İce Therapy ile selülit terapisinde kullanılacak ürünün kutusunun 49 TL ‘den satıldığını ve ücretsiz kargo, kredi kartı ile ödeme seçenekleri olduğunu belirtelim.

Tekrar söylemek gerekirse ziyaretçilerimiz arasında Frozen ice ürününü kullananlar ve selülitlerinden kurtulanlar, yada kurutlamayanlar varsa kullanıcı yorumlarını, şikayet ve memnuniyetlerini belirtmeleri diğer kullanmayı düşünen ziyaretçilerimiz için de faydalı olacaktır.

Frozen Ice terapi Selülit tedavisi yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.