İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer İle Epilasyon Nasıl Yapılır – Lazer Kılları Nasıl Yok Eder

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

19 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 1.197 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Lazer ile epilasyonu günümüzde artık duymayan bilmeyen herhalde kalmamıştır. Bildiğimiz bir sürü epilasyon yönteminin yanında en teknolojik ve en kalıcı sonuçlar verme potansiyeli en yüksek olan epilasyon lazer ile epilasyondur. Peki lazer ile epilasyon nasıl yapılmaktadır, kıllar lazer ile nasıl yok edilir gibi sorulara cevap vermeye çalışalım.

Lazer ile epilasyonda istenmeyen tüylere kalıcı bir çözüm getirmek için yola çıkılır. Bu nedenle kılın kendisi değil kökü hedef alınmaktadır.

Lazer epilasyon cihazı ile milisaniyelik periyotlarda deri altındaki kıl kökü hedef alınarak atışlar gerçekleştirilir. Bu atışlar direk kıl köküne gönderildiğinde çevredeki damarlara, diğer hücrelere veya  dokulara zarar vermemektedir. lazer-atislari-kil-koku

Kıl kökü hücresine gönderilen lazer atışları kökü yakarak tahrip eder. Bununla birlikte kökü besleyen damarları ve tekrar üreme için bekleyen çekirdek hücreleride tahrip eder. Kıl kökü hücresi zamanla kendi kendini onarıp yenileyebildiğinden bu tahrip etme işlemi 1 seferde bırakılmaz. Yoksa kalıcı çözümlere ulaşılamayacak, bir müddet sonra kıl tekrar çıkmaya başlayacaktır. Birbirini takip eden birkaç seans süresince bu tahrip etme işlemi devam eder ve hücrenin kendini onramayacak duruma gelindiğinde lazer epilasyon işlemi sona ermiştir. Tahrip olan ve kendini onaramayan köke sahip olan kıllar zamanla dökülür ve birdaha kıl üretecek bir kök de olmadığından istenmeyen tüylere veda edilmiş olur.

İşte Lazer ile epilasyon bu şekilde yapılmakta ve kıllar kıl kökü hedef alınarak bu şekilde yok edilmektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git