TR türkiye
sohbet siteleri

Karbon Maskesi Nedir? – Karbon Maske Uygulaması

Karbon Maskesi Nedir? – Karbon Maske Uygulaması

Karbon maske uygulaması son dönemlerde Özel Bölgelikle kadınlar tarafından oldukça rağbet görmektedir. Peki nedir karbon maskesi, Özel Bölgelikleri nelerdir ve nasıl uygulanır? Kısaca bunlara değinelim.

Karbon maskenin içeriğine bakıldığında cildin nem oranını dengeleyen C vitamini, Hyaluranik asit, kollejen, aloe özleri bulunmaktatır. Bu sayede yüzümüze oldukça faydalıdır. Sadece yüzümüze demiyelim, Karbon maske yüz, boyun bölgesi veya vücudumuzun istediğimiz bir bölgesine uygulanabilir. Yüzünüzde leke problemleri, yaşlılıktan dolayı meydana gelen sarkmalar, akneler bu maske sayesinde giderilebilmekte, cildimiz daha pürüzsüz daha sağlıklı bir görünüme kavuşabilmektedir. Ayrıca karbon maske uygulaması için herhangi bir yaş sınırı yoktur.

Peki Karbon maske uygulaması nasıl yapılır? Maske ilk olarak uygulanırken öncelikle bir güzellik merkezinde seans seans  uygulatmalısınız. İlk uygulamanın ardından, maskenin nasıl uygulandığını öğrendikten sonra evinizde de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Uygulamadn önce aranan ilk öncelik yüzün temiz olması şartıdır. Yüz temizlendikten sonra, buhar uygulaması karbon maske uygulamasısayesinde gözeneklerin açılması sağlanır. Bu sayede temizlenmiş, gözenekler açılmış ve dinlenmiş olan cilde karbon maske uygulanır. Maskenin işlemesi ve cilt tarafından emilmesi 30-45 dakika sürmektedir. Daha sonra  cilt ılık bir su ile temizlenir ve uygulama bitmiş olur. Evde karbon maske uygulaması gerçekleştirecek olan bayanlar için tavsiye de duştan sonra yapılmasıdır. Çünkü duştan sonra cilt temiz ve gözenekler açık olur.

Son olarak karbon maskesi fiyatlarına değinmek gerekirse, net bi bilgi verememekle birlikte Karbon maske fiyatları yaptıracağınız güzellik merkezine göre değişecektir. Uygulamayı evde yapmayı düşünürseniz de alacağınız malzemeleri nereden alacaksınız ne kadar tutacak yine değişiklik gözterecektir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini