TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer ile Yara İzi ve Sivilce Lekesi Tedavisi

Lazer ile Yara İzi ve Sivilce Lekesi Tedavisi

Yüzde veya vücutta herhangi bir sebeple meydana gelen yara izleri, dış görünüm açısından oldukça sorun haline gelmektedir. Özellikle genç kızların ve bayanların geçmişten kalan yara izleri büyük sıkıntı vermektedir. Yara izlerinin olmasının en büyük sebebi güneş lekesi, sivilce izi, yanık yara izi vb sebeplerden kalıcı olmasıdır. Özellikler gençliğe geçiş yani ergenlik döneminde yüzde çıkan sivilcelerle oynayarak, patlatarak kalıcı sivilce izlerinin oluşmasına sebebiyet verilmektedir.

Günümüzde ise artık bu yara izleri, sivilce izleri büyük bir sorun haline gelmekten çıkmıştır. Çünkü yeni nesil lazer cihazlar ile birçok güzellik merkezi veya estetik polikliniklerinde lazer ile yara izi tedavileri gerçekleştirilmekte, sadece bikaç seansta bu lekelerden, izlerden kurtulmak mümkün olabilmektedir.

Lazer ile yara izi tedavisinde, yüzünüzdeki veya vücudunuzdaki yara izinizin büyüklüğü ve küçüklüğü önemlidir. Küçük yara izlerinde her zaman daha iyi sonuç alınmaktadır. Büyük yara izlerinin tedavisinde de sonuçlar olumlu olurken, seansları biraz daha uzun sürebilir. Bu yüzden uzman bir ekibi tercih ederek sabır ve  güvenle beklemeli, yara izi tedavisinde kullanılacak lazer cihazı hakkında da bilgi alarak tedaviye başlamalısınız.  Bu cihazlarda kullanılan lazer ışını vücuda bir zararı olmamakla birlikte uzman bir ekip tarafından yapılan uygulamaların herhangi bir yan etkiside gözlenmemiştir.

Lazer ile sivilce lekesi veya yara izi tedavisi hakkında en yakın estetik güzellik birimine giderek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar
mehmet

Öncelikle herkese merhaba.Sizler benim kardeşim sayılırsınız içimi dökmek istedim en uygun yerinde burası olduğunu düşünüyorum daha yaşim 21 olmasına rağmen o kadar mutsuz çaresiz ve hayattan bıkmış haldeyim ki anlatamam intihar etmeyi bile düşünür hale geldim o derece kötüyüm. 13 yaşında bir ameliyat geçirdim karnımdan iz var yaşıyorum alıştım artık onunla yaşamaya ama birde alnımda iz var üstüne üstlük birde .alnımda küçüklükten kalma bir dikiş izi var birde bunlar yetmezmiş gibi yüzümde yanağımda yara izi var. Hiç bir zaman evlenemeyeceğim biliyorum üniversiteye gitmek istiyorum bunun içinde çalışmak istiyorum ama bu tür şeyler kafamı o kadar meşgul ediyor ki o kadar umutsuzum ki ölmek istiyorum ama günah olduğu için bunuda yapamıyorum hiç bir zaman isyan etmedim Allaha ama içimden diyorum niye böyle oludu ne yaptım ki ben kötü biride değilim iyilik yapmayı çok seviyorum. Iki tane abim var ikiside üniversite okudu evlendiler çok mutlular onlar gibi hiç bir zaman olamayacağım ben bu hayatta nasıl yasayacagm.Arkadaşlar nolur yardım edin bana çok kötüyüm mederma diye bir ilaç varmış kullanan varmı duydunuzmu hiç yara izine iyi geliyormuş.Çok yalnızım arkadaşlarım bile yok nolur yardım edin bana hiç kimseyle konuşamıyorum konuşurken yüzüm kızarıyor insanlarla konuşamıyorum birilerinin yanına gidince heyecandan kalbim fırlayacak gibi oluyor hakkımı savunamıyorum sonra eve gelince kendimi yeyip bitiriyorum konuşmam gerektiğinde insanların gözlerine bakamıyorum heyecanlanınca elim, ayağım, avuçlarımın içi terliyor herhangi bir işe girip çalışamıyorum lokantaya gidince yemek yiyemiyorum, herkes bana bakıyormuş gibi geliyor birileri bakarken yazı yazamıyorum ellerim titriyor, yazacağım şeyi unutuyorum misafir kabul edemiyorum, günler öncesinden stres basıyor ikram yaparken elim ayağım titriyor çay tepsisi tutamıyorum patrondan izin bile isteyemiyorum yolda yürürken herkes bana bakıyormuş gibi geliyor utanıyorum yollarda rahat rahat yürüyen insanlara imreniyorum, niye ben de onlar gibi rahat değilim diye kendimden nefret ediyorum misafirliğe gidemiyorum, yapılan ikramlardan yiyemiyorum alışveriş yapamıyorum herhangi bir mağazaya girip, istediğim ürünün fiyatını soramıyorum kalabalıkta söz alıp konuşamıyorum toplu yerlerde konuşma sırası bana geldiğinde heyecandan kalbim duracak gibi oluyor konuşmam gerektiğinde sesim kısılıyor, kimse ne dediğimi duymuyor, iyice utanıyorum sınıfta sunum yapamıyorum, böylece hazırladığım iyi bir ödevi sırf sunamadığım için geçer not alamıyorum karşı cinsle konuşamıyorum sürekli kendimi eleştiriyorum kendimi beğenmiyorum kendimi losbaşkalarıyla kıyaslıyorum Böyle çok kötüyüm ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum hep moralim bozuk ağlıyorum. Allah aşkına yardım edin napayım ben şimdi evlenmek istiyorum ama evlenemiyorum.Arkadaşlar nolur ya bu bayramda kendime .elbise bile alamadım çok utanıyorum ben kızların yüzüne bile bakamıyorum.Vaktini ayırıp okuyan arkadaşlara teşekkür ediyorum

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini