TR türkiye
sohbet siteleri

Kaş Kaldırmada Ameliyatlı Estetik Yöntemleri

Kaş Kaldırmada Ameliyatlı Estetik Yöntemleri

Kaşlar gözlerle birliktle yüze anlam katan önemli bir yüz hattıdır. Genetik Özel Bölgelik, yaşlanma vb. sebeplerle ciltte oluşan gevşemelerle birlikte kaşlar konumundan daha aşağıya sarkabilir. Bu sarkma durumu insanları yorgun, üzgün ve hatta yaşlı gösterebilir. Bazı bayanlar daha genç görünmek için kaş kaldırma yöntemlerine başvurmaktadırlar. Kaş kaldırmanın ameliyatsız olduğu gibi ameliyat ile yapılan yöntemleride vardır. Bu kaş kaldırma estetiği ameliyat fiyatları yapılacak cerrahi müdahaleye göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden de kaş kaldırma ameliyatından önce net fiyat bilgisi edinmek için ilk önce muayene olmak gerekir. Ameliyat ile kaş kaldırmada bazı yöntemler şu şekildedir;

Germe yöntemiyle kaş kaldırma: Bu yöntem genellikle genç ve orta yaştaki guruplarda uygulanır. Bu yöntemde kaşın şekline göre üst tarafında kesiler oluşturulur. Kaşın üst sınırı ile kesi arasındaki deri çıkarılır. Kaş yukarıdaki deri ile birleştirilir. Basit ve pratik bir operasyondur. Sonuç olarak kalıcı bir yöntemdir.
ameliyat-ile-kas-gerdirme
Şakak bölgesinden kaş kaldırma yöntemi:  Bu yöntemde ilk olarak şakak bölgesinin saçlı kısımlarında birkaç santimetrelik kesiler oluşturulur. Açılan kesi ile kaş arasındaki fazlalık görülen deri alınır ve kaşlar yukarı çekilip şakak kısmındaki saçlı deri altında bir kısma oturtulur. Bu kısım şakak bölgesindeki saçların altında kaldığı için görünmez. Yöntemin sonuçları kalıcıdır.

Endoskopik kaş kaldırma yöntemi: Ameliyata saçlı deri içinde küçük kesiler açılarak başlanır. Bu kesilere kamera yerleştirerek kaşların yapışık olduğu lif ve zarlar serbest hale getirilir. Daha sonra alın derisi komple yukarı kaydırılıp sabitlenir ve kaşlar istendiği seviyeye çıkarılır. Ameliyat sonrası göz çevresinde şişlik ve morluk görülebilmektedir ve tamamen iyileşme süreci yaklaşık bir haftadır. Bu ameliyat için en uygun yaş aralığı 35 ila 50 yaş arasıdır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini