İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Ameliyat Olmadan Kaş Kaldırma Estetiği

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

31 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 910 kez okundu.

Son Güncelleme Ocak 26th, 2016 Saat 12:42 pm yapılmıştır

Kaş şekilleri medya tarafından belirlenen bir moda olmakla birlikte bu moda da zamana göre değişiklikler göstermiştir ve günümüzde yüksek ve düz görünümlü kaşlar tercih edilmektedir. Düşük kaşlar insan yüzüne yorgun ve yaşlı bir ifade verir. Bu nedenle de yüksek kaşlar tercih sebebi olmaktadır. Bu yüzden bayanlarda kaş kaldırma isteği artmıştır. Kaş kaldırmanın ameliyat olmadan çeşitli yöntemleri vardır.

Bu yöntemlerden birisi kaş ortasını alt sınır noktası olarak alıp hilal şeklinde bir kaş orataya çıkarmaktır.

Bir başka yöntem de botoks ile kaş kaldırma uygulamasıdır. Botox ile kaşı kaldıran kaslar aktif hale getirilir ve kaş kalkmış olur. Botox’un süresi 4 ila 6 aydır. Bu süreden sonra kaşlar tekrar eski halini alır.

Ameliyat olmadan kaş kaldırma estetiği dediğimizde bir diğer yöntemimiz ataçlama.  Bu yöntem endoskopik bir yöntemdir. Ataçlama vücüttaki sarkma ve düşmeleri engellek için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem de bölge uyuşturulduktan sonra dikene benzer Özel Bölge amilyatsiz-kas-kaldirma-tedavisiçıktıntıların olduğu ipliklerle kaş cilt altında dikensi iplikler sayesinden yukarı doğru kaldırılır. Bu uygulamadan kesi ağzı varlığı veya yokluğu nedeniyle neredeyse hiç iz kalmaz.

Bir diğer yöntem de askılama yöntemidir. İple askılama yöntemi kolay bir yöntem olmasından dolayı uzun yıllardan beri kullanılan bir kaş kaldırma uygulamasıdır. Bu yötemin kalıcılık süresi 2-3 ay arasıdır. Kaşlar tamamen alınıp dövmede yaptırılabilinir fakat beğenmezseniz bunun geri dönüşü yoktur. Ömür boyu kaş olarak dövmeyi taşımak zorundasınızdır. Dövme metodu fazla kullanılan bir yöntem değildir.

Son ve en yeni kaş kaldırma yöntemlerinden biri de ultherapy dir. Ultherapy cildin alt tabakadaki dokularda odaklanmış ses dalgası kullanılarak, kollajen yönteminin uyarılması ile uygulandığı bölgede sıklaşma ve gerginlik sağlayan bir işlemdir. Ulthera ile ciltteki sarkma ve gevşeme tedavi edilir. Bu yöntemde diğer ameliyatsız yöntemlerin ulaşılamadığı dokularada ulaşılır. Uygulama sırasında tedavi görenler hissettikleri acıyı anlık iğne batması olarak yorumluyorlar. Cildde kesinlikle herhangi bir yanık veya leke bırakmaz kişi gündelik hayıtına rahatlıkla devam edebilir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git