TR türkiye
sohbet siteleri

Ameliyat Olmadan Kaş Kaldırma Estetiği

Ameliyat Olmadan Kaş Kaldırma Estetiği

Kaş şekilleri medya tarafından belirlenen bir moda olmakla birlikte bu moda da zamana göre değişiklikler göstermiştir ve günümüzde yüksek ve düz görünümlü kaşlar tercih edilmektedir. Düşük kaşlar insan yüzüne yorgun ve yaşlı bir ifade verir. Bu nedenle de yüksek kaşlar tercih sebebi olmaktadır. Bu yüzden bayanlarda kaş kaldırma isteği artmıştır. Kaş kaldırmanın ameliyat olmadan çeşitli yöntemleri vardır.

Bu yöntemlerden birisi kaş ortasını alt sınır noktası olarak alıp hilal şeklinde bir kaş orataya çıkarmaktır.

Bir başka yöntem de botoks ile kaş kaldırma uygulamasıdır. Botox ile kaşı kaldıran kaslar aktif hale getirilir ve kaş kalkmış olur. Botox’un süresi 4 ila 6 aydır. Bu süreden sonra kaşlar tekrar eski halini alır.

Ameliyat olmadan kaş kaldırma estetiği dediğimizde bir diğer yöntemimiz ataçlama.  Bu yöntem endoskopik bir yöntemdir. Ataçlama vücüttaki sarkma ve düşmeleri engellek için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem de bölge uyuşturulduktan sonra dikene benzer Özel Bölge amilyatsiz-kas-kaldirma-tedavisiçıktıntıların olduğu ipliklerle kaş cilt altında dikensi iplikler sayesinden yukarı doğru kaldırılır. Bu uygulamadan kesi ağzı varlığı veya yokluğu nedeniyle neredeyse hiç iz kalmaz.

Bir diğer yöntem de askılama yöntemidir. İple askılama yöntemi kolay bir yöntem olmasından dolayı uzun yıllardan beri kullanılan bir kaş kaldırma uygulamasıdır. Bu yötemin kalıcılık süresi 2-3 ay arasıdır. Kaşlar tamamen alınıp dövmede yaptırılabilinir fakat beğenmezseniz bunun geri dönüşü yoktur. Ömür boyu kaş olarak dövmeyi taşımak zorundasınızdır. Dövme metodu fazla kullanılan bir yöntem değildir.

Son ve en yeni kaş kaldırma yöntemlerinden biri de ultherapy dir. Ultherapy cildin alt tabakadaki dokularda odaklanmış ses dalgası kullanılarak, kollajen yönteminin uyarılması ile uygulandığı bölgede sıklaşma ve gerginlik sağlayan bir işlemdir. Ulthera ile ciltteki sarkma ve gevşeme tedavi edilir. Bu yöntemde diğer ameliyatsız yöntemlerin ulaşılamadığı dokularada ulaşılır. Uygulama sırasında tedavi görenler hissettikleri acıyı anlık iğne batması olarak yorumluyorlar. Cildde kesinlikle herhangi bir yanık veya leke bırakmaz kişi gündelik hayıtına rahatlıkla devam edebilir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini