TR türkiye
sohbet siteleri

Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatı? Özel Hastane

Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatı? Özel Hastane

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir çok arkadaşımızın merak ettiği ve fiyat konusunda bir çok kez bizlere gelen sorular ışığında bu konumuzu hazırlama gereği duydum.

Kepçe kulak ameliyatı artık güzellik bakımından olmazsa olmazlar arasında yerini korumakta ve bir çok kişinin artık tercih sebebi olmaktadır. Teknolojinin ve bilimin artık hayatımızın her yerinde olması ve gerekli teknolojik aletlerin gelişmesi ile insan vücudunda sıkıntı ve görüntü bozukluğu oluşan her bölgede çözümler oluşmaktadır.

Kepçe Kulak Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar kepçe kulak ameliyatı yaptırmaya karar vermeden önce güzel bir şekilde araştırma yapmanız sizin yararınıza

kepçe kulak ameliyatı

olacaktır. Öyle aşırı olmayan az çıkık kepçe kulakların ameliyat edilmemesi taraftarıyım. Yine de yaptırmaya karar verdikten sonra ameliyat olacak hastane, klinik veya Estetik merkezinin nezih ve temiz olmasına çokça dikkat etmeniz gerekmektedir. Kepçe kulak ameliyatı yaptıracaklar için ilk öncelik kesinlikle para olmaması düzgün işini layıkıyla yapan doktorun daha çok tercih sebebi olması ileride herhangi bir problem olmaması için yararınıza olacaktır.

Kepçe kulak ameliyatı lokal anestezi ile yapıldığından komple vücut uyuşukluğu olmamaktadır. Ameliyat ortalama olarak 90 dakika sürmekte ve ameliyattan 3 saat sonra günlük yaşantınıza dönmenize imkan sunmaktadır. Ameliyat olduktan sonra kulağınıza orta sıkılıkta bir bandaj bağlanmakta olup, 1 hafta boyunca antibiyotik kullanmanız gerekmekte, ameliyattan sonraki 3 gün pansuman yapılmakta ve 4. gün sargılar açılarak saç bandı takılması gerekmektedir.

Kepçe Kulak Ameliyatı Yapan Yerler

Kepçe kulak ameliyatı olmaya karar veren arkadaşlarımız bu ameliyatı yapabileceği yerler aşağıdadır.

  • Estetik Merkezleri
  • Özel Hastaneler
  • Özel Klinikler
  • Araştırma Hastaneleri
  • ve Devlet Hastaneleri tarafından yapılmaktadır.

Kepçe Kulak Ameliyatı SGK Karşılar Mı?

Birçok arkadaşımız kepçe kulak ameliyatını SGK’nın karşılayıp karşılamadığını bilmemektedir. Çok aramadan sizlere kolay bir şekilde cevaplayalım; Kepçe kulak ameliyatını SGK karşılamamaktadır. Ama karşılamamasına karşın  belirli bir ücret karşılığında devlet hastaneleri de yapmaktadır.

Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatı

Kepçe kulak ameliyatı fiyatı çok ama çok farklı fiyatlar duymanız mümkündür. Piyasada hangi fiyata tutturursam mantığı ile hareket eden Özel Bölge hastaneler, klinikler ve estetik merkezleri oluşmaktadır. Kepçe kulak ameliyatını devlet hastanelerinde SGK karşılamadığında döner sermayelerden 1000-2000 TL arasında yaptırmanız mümkündür. Yine kepçe kulak ameliyatını Özel Bölge hastaneler ve klinikler ise 2500-5000 TL arasında gerçekleştirmektedir. Ve yine kepçe kulak ameliyatını Estetik Merkezleri 1500-3500 TL arasında yapmaktadırlar.

Kepçe Kulak Ameliyatı Öncesi Sonrası Video

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini