İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


17 Yaşında Yüze Lazer Yapılır mı? Ayşegül Hanım

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

21 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 1.711 kez okundu.

Son Güncelleme Haziran 5th, 2020 Saat 10:33 am yapılmıştır

Soru: 17 yaşındayım ve bütün yüz lazer yaptırmam istiyorum baya araştırdım ve yüzü tetikleme söz konusu olup leke oluşabiliyormuş böyle bir durum olur mu ?

Cevap: Uzman Recep KAYA cevaplıyor. Merhaba değer takipçim Ayşegül. Sorunu yüzdeki istenmeyen tüyler ve kıllar işlemini lazer

yaptırmak olarak algılıyorum umarım doğrudur. Her şeyin yan etkisi olduğu gibi lazer yaptırmanın da elbetteki yan etkisi olduğunu söylemek isterim.

Ama bilakis ki lazer ile uğraştığım seneler boyunca vede binlerce hastamın üzerinde gerçekleştirdiğim lazer işlemlerinde bu güne kadar denk gelmediğimi iletmek isterim.
Lazer epilasyon yaptırmadan önce tam teşekküllü bir hastanede alerji testi ve hormon testi yaptırman böyle bir sorun olup olmadığını öğrene bilirsin.

Şayet yine olayı biraz daha profesyonelce yapabilirsin. Bu ise tüm yüze direk lazer yaptırmak yerine bir bölge seçebilir küçük bir bölge (bu ise burun üstü kaş arası olabilir) de lazer epilasyon yaptırıp üzerinden  1 ay geçmesini bekleyerek her hangi bir tetikleme sıkıntısı olup olmadığını öğrene bilirsin.

Olayı biraz daha derinleştirirsem ergenliğe giren her bireyin lazer epilasyon yaptırmasında herhangi bir sakınca görülmektedir.

Ama epilasyon işlemini hastane ortamında yaptırmanızı öneririm yaşı küçük arkadaşlarımızın epilasyon merkezlerinden ziyade hastane ortamlarında yaptırması daha doğru olmaktadır. Sağlıklı tüysüz günler dilerim.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git