TR türkiye
sohbet siteleri

Oksijen Terapi Nedir ve Nasıl Yapılır – Oksijen Tedavisi

Oksijen Terapi Nedir ve Nasıl Yapılır – Oksijen Tedavisi

Oksijen terapi yani oksijen ile cilt tedavisi Türkiye’de artık bilinen ve sık kullanılan bir terapi olarak yerini almaya başlamıştır. Cildin terapi yapılacak bölgesine 06-1 bar arasında değişen bir basınçla verilen doğal oksijen ile terapi gerçekleştirilmektedir. Peki oksijen terapi dediğimiz bu cilt tedavisi nasıl yapılmaktadır ondan bahsedelim.

Tedavide kullanılacak Özel Bölge bir kozmetik ürün ile, aleo vera bitkisel özler, A,B ve C vitaminleri, oksijen aktivitörlü sıvı ile karıştırılarak cilde püskürtülerek uygulanır. Oksijenin püskürtme esnasında cilde yaptığı yaklaşık 1 bar değerindeki basınç sayesinde ekstra bir masaj veya deriye yedirme gibi uygulanmasına gerek yoktur. Püskürtmeden sonra oksijen cildin alt katmanlarına kadar ulaşmakta ve kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Bu sayde hücre metabolizmasının da hızlanması sağlanarak toksinlerin bölgeden atılması ve bölgenin temizlenmesi sağlanır.

Bu şekilde yapılan oksijen terapi işleminin faydalarına bakacak olursak, ciltte toksin birikiminden oluşan siyah noktalar ve sivilcelerin oluşumu durmaktadır, cildin nem ihtiyacı giderilmiş olur bu da kırışıklıklarda gözle görülür derecede bir azalma sağlar. Cildin berraoksijen terapi tedavisik, pürüssüz ve gergin görüntüsü oksijen tedavisiyle ortaya çıkar.

Günümüzde oksijen terapi veya bir başka deyişle oksijen tedavisi birçok güzellik merkezinde, estetik ve güzellik polikliniklerinde uygulanmaktadır. Sitemizde kısa bir gezinti yaparak oksijen tedavi merkezleri hakkında bilgi bulabilirsiniz. Merak edilen bir diğer konu da oksijen tedavisinin fiyatlarıdır. Oksijen terapi fiyatları yaptıracağınız güzellik merkezine, kullanılan cihazlara ve yine birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilecektir.  Eğer daha önce oksijen terapi yaptıranlar dan iseniz yazacağınız yorumlarla oksijen tedavisi veya terapisi olmak isteyenlere yol gösterebilir, fiyatlar hakkında bilgi verebilir, öneri ve şikayetlerinizi belirterek yardımcı olabilirsiniz.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini