Pembe Maske – Cilt Gençleştirmede Pembe Maske Tedavisi

20.05.2011
2.440
Pembe Maske – Cilt Gençleştirmede Pembe Maske Tedavisi

Son günlerde cildi yenileyerek gençleştirme ürünlerinden bir tanesi olan Pembe Maskenin popülaritesi gün geçtikçe artmaktadır. Cilt Yenileme Ürünü Pembe Maske‘nin kısa sürede mükemmel sonuçlar vermesi, ünlülerin bu maskeyi kullanarak çok güzel sonuçlar elde etmesi bu ürünün güvenirliliğini arttırmıştır.

Bu yazımızda Pembe Maske nedir, bileşiminde hangi maddeler vardır, Pembe Maske nasıl ve nerelerde kullanılır, etkisini nasıl gösterir, Pembe Maske kullanan ünlüler kimlerdir ve pembe maske fiyatları ne kadardır gibi soruların yanıtlarını kısacası bu ürün hakkında herşeyi bulabileceksiniz.

Pembe Maske Nedir, Kimyasal Bileşiminde Hangi Maddeler Vardır ve Vücudun Hangi Bölgelerinde Kullanılır?

Pembe Maske; çeşitli kimyasalların biraraya getirilerek oluşturulan ve cilde dışarıdan uygulanan pembemaske yuzbir kürdür. Pembe Maske kullanıma göre; Yüzdeki sivilce, sivilce, akne lekeleri ve kırışıklıkların giderilmesi için yüz maskesi, selülit giderici ve inceltici olarak kullanılan vücut maskesi olmak üzere iki çeşittir.

Pembe Yüz Maskesi nin bileşiminde su, etil alkol, gliserin, tokoferil asetat, bisabolol, askorbik asit, elastin, kolajen, linoleik asit, aloe vera yağı, gül yağı, hyalunorik asit, lemonen, kayısı yağı, kaolin, imidazoline üre, edta, çay ağacı yağı bulunmaktadır.

Pembe Vücut-Selülit Maskesi nin bileşiminde ise; yüz maskesi bileşenlerine ilaveten, nane yağı, biberiye yağı, mentol, kekik yağı ve kaolin içermektedir.

Pembe Maske Nasıl Kullanılır ve Etkisini Nasıl Gösterir?

Pembe Maskenin hem yüz için olanı hemde vücut selülit için olanını en az beş kere uygulanması gerekir. Uygulamak istediğiniz bölgenizdeki deformasyon fazla ise uygulama sayısını arttırabilirsiniz.

Pembe Maskenin Uygulanışı;
maskeyi uygulayacağınız bölgeyi(yüz maskesi için yüz, vücut maskesi selülitlerinizin bulunduğu bölgeye) uygulamadan önce bol sıcak su ile yıkayıp, iyice kuruladıktan sonra maskeyi cildinize sürüp, 40 dakika bekledikten sonra bir mpembemaske selulitaske gibi çıkarabilirsiniz.

Peki pembe maske nasıl etkili oluyor? Pembe Maske cildin nem ve yağ dengesini düzenleyerek iç ve dıştan gelen etkenlerin sebep olduğu yaşlanmayı önleyerek cildi gençleştiriyor. Ayrıca ciltteki vitamin, su ve kolajen dengesini de düzenleyerek cilde canlılık ve tazelik kazandırıyor.

Pembe Maskeyi kullanıp, çok iyi sonuçlar alan birçok kişi vardır. Ünlüler dünyasında da kullanılmaya başlanmıştır.

Son günlerin popüler dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” de Berrin karakterini canlandıran Yıldız Çağrı Atiksoy’un yüz bölgesinde yaşadığı cilt problemi nedeniyle pembe maskeyi kullanmış ve değişimi milyonlar ekranları başında fark etmiştir. Yaklaşık 1.5 ay yüzüne pembe maske uygulayan oyuncu bu sürenin ardından genç, taze ve pürüzsüz bir cilde kavuşmuştur.

Gamze Özçelik, Özge Özberk cildine, Tuba Büyüküstün kalçalarına ve “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin Berrin’i Yıldız Çağrı Atiksoy’un yüz bölgesine pembe maske uygulaması yapan ünlüler arasındadır.

Pembe Maske Fiyatı Ne Kadar?
Pembe yüz maskesi 5 kullanımlık 150 mL sadece 79 TL, Vücut için olan pembe selülit maskesi 250 mL yine 5 kullanımlık sadece 89 TL‘dir.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.