Cosmed Lazer Epilasyon Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi – 3. Levent

Cosmed Lazer Epilasyon Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi – 3. Levent

Cosmed Lazer Epilasyon, Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi İstanbul 3. Levent’te hizmet vermektedir.

3. Levent Lazer Epilasyon Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi Cosmed Clinic 2002 yılında Doçent Doktor Suat Nazım Çerkeş tarafından kurulmuştur. Doç. Doktor Suat Nazım Çerkeş 1959 İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğretimlerini Ankara’da almıştır. Lise eğitmini de Ankara Fen Lisesi’nde tamamlamıştır. Liseyi 1977 yılında bitirmiş ve Hacettepe Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. 1983 yılından buradan doktor ünvanı ile mezun olmuştur. 1983-1985 yılları arasında Ordu Ünye’de mecrubi görevini yaparak 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi’nde uzmanlığına başlamıştır. 1990 yılında uzmanlığını bitirerek Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Uzmanı olmuştur.

Uzmanlığından sonra Amerika’da ünlü estetik ve plastik cerrahı ve dünyada ilk olarak endoskopik yüz germe ameliyatının uygulayacılarından Prof. Dr. Luis O. Vasconez’in kliniğinde klinik fellow ve araştırma fellow’u olarak toplam 18 ay görev yapmıştır. 1992 yılında Türkiye’ye geri dönerek İstanbul Ü. Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi’nde uzman olarak göreve başlamıştır. 97’de doçentlik ünvanını almış olan Doç Dr. Nazım Çerkeş 2002’den bu yana Cosmed’te hizmet vermektedir.

Cosmed‘te yapılan uygulamalar Doç. Doktor Nazım Çerkeş gözetiminde, uzman ve deneyimli personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Doçent Dr. Suat Nazım Çerkeş haftaiçi saat 17.oo ile 19.30 saatleri arasında, cumartesi günleri saat 10.oo ile 14.oo saatleri arasında Cosmed’de bizzat muayene ve uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Levent Estetik, Güzellik, Lazer Epilasyon ve Plastik Cerrahi Kliniği Cosmed‘de lazer epilasyon uygulamaları, burun estetiği, yüz germe, dudak estetiği, göz kapağı estetiği, boyun germe operasyonları, göğüs küçültme, büyütme ve dikleştirme operasyonları, liposuction uygulaması, bacak, kol, karın germe operasyonları, botoks uygulamaları, cilt ve vücut lekelerinin tedavileri, kimyasal peeling, selülit tedavisi, zayıflama seansları gibi birçok ameliyatlı ameliyatsız uygulama gerçekleştirilmektedir.

Cosmed Estetik Plastik Cerrahi Merkezi Randevu ve detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

3. Levent Cosmed Lazer Epilasyon Estetik ve Plastik Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres   : Yeni Sülün Sokak No:17 3. Levent/İstanbul
Telefon : 0212 283 91 81 – 0 212 283 38 98
Cep Tel : 0533 207 3685

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Ann Marie dedi ki:

  Sayin Yetkili
  Cinde uretim yapan bir lazer sirketiyiz. Bu konuda arastirma ve gelistirme faaliyetlerimiz bulunmaktadir ve konusunda basarili IPL, Lazer epilasyon, NDYAG lazer (damar ile leke tedavisi,yuz genclestirme), Lazer dovme silme ile vucut reshaping ve incelme saglamaya yonelik cihazlar uretmekteyiz.
  Sirketimizin konusunda 10 senelik bir gecmisi bulunmaktadir ve urunlerinde istikrar ile kalite vazgecilmez kriterleridir. urunlerimizin cihaz?na gore 1-2 sene arasinda degisen garantisi mevcuttur.
  Urunlerimize Avrupa merkezli profesyonel muhendislerle gereken durumlarda yerinde teknik servis destegi vermekteyiz.
  Urunlerimizin fiyatlari asagida listelenmistir :
  1) Cryolipolysis: Teknoloji gres Evrimi Epilasyon için
  2) IPL ve lazer makineleri.
  3) ND: dövme çıkarılması için YAG Q-switch Lazer
  4) RF makine gençleşmek için
  5) Makine Liposhape yağ ortadan kaldırmak ve vücut geliştirmek.
  6) LED makine vb yüzünde sivilce, siyah nokta yok, ve.Cerrahi operasyonlar için
  7) Makine CO2 Lazer

  Sorulariniz olursa lutfen bize email gonderin.
  Saygilarimizla