TR türkiye
sohbet siteleri

Ağdacıların Kullandığı Ağda Markası Nedir? Hangisi

Ağdacıların Kullandığı Ağda Markası Nedir? Hangisi

Günümüz insanlarının sıklıkla tercih ettiği ve istenemeyen tüylerini aldığı işlem ola ağda işlemi çok uzun sürelerdir tercih edilen bir yöntem olmaktadır. Nitekim Ağda işlemi o kadar büyük bir sektör halini aldıki artık ağda merkezleri daha açıldı diyebiliriz. Sıklıkla kadınların tercih ettiği ağda işleminde oldukça önem arz eden bazı hususlarında olduğunu bildirmek isteriz.

Ağda işlemi ister evde olsun ister ağda merkezleri yada bayan kuaförleri olsun tercih edilen ağda Sir Ağda diye tabir ettiğimiz şekersiz ağdalardan oluşmaktadır. Sir ağda ise;  reçine, bal mumu ve bitkisel yağlardan oluşan bir karışım olmaktadır.

Ağdacıların Kullandığı Ağda Markası Nedir? HangisiGenellikle katı veya yarı katı halde bulunan Sir Ağdalar ısıtıcı veya sıcak su yardımıyla yumuşatılarak cilde uygulanmaktadır. Evde bir cezvenin içine yerleştirilerek kullanılabilmektele birlikte, satışı yapılan ısıtıcı yardımıylada tercih edilebilmektedir.

Not: Sir Ağda Kuaför Seans Fiyatları konusunda seans fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Ağdacıların Kullandığı Ağda

Ağdacılar genellikle boncuk ağda veya kalıp ağda diye tabir ettiğimiz sir ağda çeşidini kullanmaktadır. Isıtıcı yardımıyla ısıtarak işlem uygulanır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini