TR türkiye
sohbet siteleri

Kuaförlerin Kullandığı Ağda Markası Nedir? Hangisi

Kuaförlerin Kullandığı Ağda Markası Nedir? Hangisi

Soru: Kuaförlerin kullandığı ağdalar çok etkili ve çok güzel acaba onların kullandığı ağda markası nedir?

Cevap: Ağda işlemi oldukça önem arz eden ve dikkat edilmesi gereken işlemlerden biri olmaktadır. Eğer evde eğer kuaförlerde ağda işlemi yapılırken tizi davranılmalı ve kullanılmış ağdaya karşı kesinlikle uzak durulmalıdır. Kuaförlerde genellikle uygun fiyat ile sunulan ağda işlemi tercih sebebi olmakla birlikte sıklıkla kullanılmaktadır.

Not: Sir Ağda Kuaför Seans Fiyatları konumuzda kuaför seans fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Kuaför veya ağda merkezlerinde genellikle sir ağda dediğimiz içerisinde şeker bulunmayan ağdalardan kullanılmaktadır. Halk arasında Acı Ağda olarakta geçmektedir. Sir ağda tercih edilmesinin sebebi ise içerisinde şeker bulunmadığından kıl köklerini beslemediği ve daha geç kılların tekrar çıkmasını sağladığından kaynaklanmaktadır.

Watsons Tüy Dökücü Sprey Nasıl? Kullananlar YorumlarKuaför veya ağda merkezlerinde boncuk sir ağda veya ılık ağda diye nitelendirdiğimiz ağdalardan tercih etmektedir. Granül ağdalar daha fazla tercih sebebi olmakla birlikte diğer ağda türleride tercih edilmektedir. Nitekim kullanılan ağdanın şekersiz olmasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda hassas bölgeler için ayrı normal bölgeler için ayrı ağdalar seçilmelidir.

Hassas bölgeler için pembe sir ağda pudralı olan, diğer bölgeler idin yeşil naturel sir ağda tercih edilmelidir.

Not: Mutlaka ama mutlaka şekersiz ağda tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini