TR türkiye
sohbet siteleri

Bioder Biocure Vücut Kürü Tüy Azaltıcı Nasıl Kullananlar Yorumlar

Bioder Biocure Vücut Kürü Tüy Azaltıcı Nasıl Kullananlar Yorumlar

Bioder kalitesinin sunmuş olduğu istenmeyen tüyleri azaltıcı etki sağlayan Bioder Biocure tüy azaltıcı kürü sizlere sunuyor. 3lü etki ile istenmeyen tüyleri 1.gün azaltıcı yağ 2.gün azaltıcı serum ve 3.gün ise azaltıcı losyon ile istenmeyen tüyleri oldukça azaltmaktadır. Zaen Bioder markası kaliteli ürünleri ile ve klinik olarak kanıtlanmış ürünü sayesinde istenmeyen tüylere kesin sonuçlar sizleri bekliyor.

Bioder Biocure Vücut Kürü Tüy Azaltıcı İçindekiler?

  • Tüy Azaltıcı Yağ
  • Tüy Azaltıcı Serum
  • Tüy Azaltıcı Losyon

Bioder Biocure Vücut Kürü Tüy Azaltıcı Nasıl Kullanılır?

Biocure tüy azaltıcı, ağda cımbız tüy dökücü jilet veya lazer epilasyon sonrası kullanılmak üzere üretilmiştir. İçerisinde çıkan 3 adet ürünü aşağıda verdiğim sıraya göre kullanınız.

  • 1.gün Tüy Azaltıcı Yağ
  • 2.gün Tüy Azaltıcı Serum
  • 3.gün Tüy Azaltıcı Losyon

Not: Ürünü sıralama yaparak sık sık kullanınız her temizlenme sonrası yukarıda verilen sıralamaya göre kullanınız. Uygulama yaptıktan sonra yıkanmamalıdır. O şekilde kalması gerekmektedir. Cildinizin üzerinde zaten pütürtü dıbıklık bırakmamaktadır.

Not: Yüz ve vücut bölgelerinin hepsinde kullanılabilir.

Bioder Biocure Vücut Kürü Tüy Azaltıcı Nasıl Kullananlar Yorumlar

Bioder Biocure Vücut Kürü Tüy Azaltıcı Fiyatı.

Fiyat olarak internette iyi bir araştırma yapmadan almayınız.  Buraya Bakınız linkine tıklayarak güncel en düşük ve en yüksek fiyatı bulabilirsiniz. Şuan Ortalama 80 TL civarında satılmaktadır.

Editörün Yorumu

Merhaba arkadaşlar bu ürünü çokta anlatmaya gerek duymuyorum. Bioder zaten çokça kaliteli ürünler üretmekte ve kaliteli işleri ile öne çıkmaktadır. İstenmeyen tüyler konusundada başarılı bir firma olmaktadır. Biocure vücut kürü kullanan kişiler genellikle olumlu sonuçlar almışlar bence denemekte zarar gelmez.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini