TR türkiye
sohbet siteleri

Biosarda Topikal Uyuşturucu Krem Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Biosarda Topikal Uyuşturucu Krem Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Lazer epilasyon veya benzeri uygulamalar makyaj dövme gibi işlemler yapacak kişilerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında uyuşturucu kremler gelmektedir. Bugünde sizlere bu işte kendini geliştiren ve olumlu sonuçlar sunan Biosarda uyuşturucu krem hakkıda bilgi vermek istiyorum.

Ben genellikle firmamda bu ürünün bir başka değişiğini ve daha büyük boyutlusunu kullanıyorum. Ama etken madde olarak aynı maddelerden oluşmaktadır. Tabi bu ürünüde kullandım ve güzel sonuçlar elde ettiğim için sizinle paylaşma ihtiyacı duydum.

Biosarda Topikal Uyuşturucu Krem Editörün Yorumu!

Arkadaşlar bu ürünün aynı etken maddesine sahip ürünü firmamda kullanmaktayım. Oldukça başarılı sonuçlar elde etmekteyim. Bu üründe aynı etken maddeye sahip olması ve işleme gelen müşterilerimin bu ürünü kullandığını gördüm. Sizlerede öneririm.

Biosarda Uyuşturucu Krem Fiyatı?

Biosarda uyuşturucu krem fiyatı 10ml tüplerde ortalama 20 TL gibi bir fiyata satılmaktadır. 50ml gibi daha büyük tüplerde satışıda mevcuttur fiyat bütçe olarak size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Biosarda Uyuşturucu Krem Nasıl Kullanılır?

Biosarda Uyuşturucu Krem Nasıl Kullanılır?Biosarda uyuşturucu kremi hangi bölgenizde kullanmak istiyorsanız o bölgenizi temizledikten sonra, bölgenin ne yaş nede başka bir maddenin temas etmemiş olması gerekmektedir. Daha sonra uyuşmasını istediğiniz bölgeye kremi uygulayın ve streç film ile sarınız, 15 dakika bekleyiniz, daha sonra streç filmi kaldırıp geri kalan kremi iyice ovalayarak yediriniz, daha sonra 15 dakika kadar daha bekleyip, yapmak istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Biosarda Uyuşturucu Krem Kullanıcı Yorumları!

Hasan Bey: Lazer epilasyon yaptırmadan önceki ağrı korkusundan dolayı bu ürünü internet üzerinden buldum. Sırt kısmımda yer alan kıllar için yapacağım lazer epilasyon uygulamasında ağrısız olması için kullanıyorum. Çok memnun kaldım oldukça başarılı bir ürün.

Fidan Hanım: Merhaba arkadaşlar bu ürünü dudak dolgusu yapacağım için aldım. Ve muhteşem diyebilirim. Çok güzel hiç acıtmadı dolgu işlemi.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini