TR türkiye
sohbet siteleri

BSA Tüy Geciktirici Losyon Kullananlar Yorumlar Nasıl?

BSA Tüy Geciktirici Losyon Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Bugün çok ilgincime giden ve bir o kadar da merak ettiğim bir ürünü alıp deneme fırsatı buldum. Ürün Tüy geciktiri losyon adında bir ürün ve ben bunu bu tarz bir ürünü ilk defa duydum diyebilirim. Hemen vakit kaybetmeden alarak ürünü kullanıp deneyimleme yapmak istiyorum.

BSA tüy geciktirici losyon BSA kalitesinde sunulan bir ürün olduğundan ve BSA natural kozmetikin her daim kaliteli ürünler ürettiğini bildirmek isteriz. BSA natural bu ürünü ürettiyse gerçekten bir bildiğinin olduğunu söylemek hiçte yanlış olmaz.

BSA Tüy Geciktirici Losyon Fiyatı?

BSA natural toy dökücü losyon fiyat olarak bizleri üzmeyen 20 tl gibi cüzi bir fiyata satılmaktadır.

BSA Tüy Geciktirici Losyon Nasıl Kullanılır?

BSA Tüy Geciktirici Losyon Kullananlar Yorumlar Nasıl?BSA Tüy Geciktirici Losyon dilediğiniz epilasyon yönteminden sonra, ister ağda, ister jilet, ister Lazer epilasyon veya isterseniz tıraş makinesi ile tüylerinizi aldıktan sonra bölgeye sıkarak krem gibi uyguluyorsunuz ovalayarak.

BSA Tüy Geciktirici Losyon Kullanıcı Yorumları?

Hande Hanım: Ürünü bacak bölgemde kullandım gerçekten işe yarar mı yaramaz mı diyemem ama sanki bana göre tüylerimi daha geç çıkardı.

Pakize Hanım: Ürünü aldım 1 haftada çıkan tüylerim 10 güne çıktı çıkması bence uzun bir süre kullanıp deneyimlerimi yazmak daha mantıklı.

Sultan Hanım: Geçenlerde bir mağazadan aldım bu ürünü. Kullanıp kullanmama durumunda kayıtsız kaldım. Ama kullanacağım bir kaç yorum daha okudum hepsi iyi diyor.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini