Vivet Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumlar Nasıl?

02.03.2020
390
Vivet Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumlar Nasıl?

Tüy dökücü kremler her yönden aktif olarak kullanılan ve erkek bayan ayrımı yapmadan 7den 70e herkesin kullandığı bir üründür. Genital bölge temizliğinde oldukça sıklıkla kullanılan bir yöntem olan tüy dökücü kremler aynı zamanda, kol bacak vb diğer bölgelerdede kullanılmaktadır. Vivet tüy dökücü kremler uzun bir dönemdir piyasada bulunan ve kozmetik sektöründe genişçe bir yer edinen firmadır.

Vivet Tüy Dökücü Krem Fiyatı?

Vivetin tüy dökücü kremi 3 çeşit olmaktadır. Erkekler için ayrı kadınlar için ise 2 şekilde ayrı bulunmaktadır. Erkekler için olan modeli 125ml boyutuyla ve tüm bölgelerde kullanılabilme özelliği ile 30-40 TL arasında satılmaktadır. Kadınlar için olanı ise 40 ml ve 100 ml boyutuyla biri 22 TL diğeri ise 30 TL’ye satılmaktadır.

Vivet Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

Vivet Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumlar Nasıl?Vivet Tüy dökücü krem kullanmak istediğiniz bölgeyi sildikten sonra bölgeye kremi yayarak ovalayarak sürünüz. 3*5 dakika bekledikten sonra içerisinde çıkan plastik ıspatula ile kazıyınız. Daha sonra bol bol su ile durulayıp bebe yağı ile güzelce masaj yaparak işlemi bitiriniz.

Vivet Tüy Dökücü Krem Kullanıcı Yorumları?

Aslı Hanım: Vivet tüy dökücüyü Urfa Gross marketten aldım.  Arkasında yazıldığı şekilde kullandım ama bir yanlış yaparak 10 dakika kadar beklettim. bu ise tahriş olmasına sebep oldu keşke yazıldığı gibi 3 5 dakika bekleseydim.

Mehmet Bey: Vivet tüy dökücüyü genelde özel bölgemde kullanıyorum. Bu bölgemdeki kıllarda baya etkili herkese öneririm.

Hakime Hanım: Vivet tüy dökücü krem bir çok, pahalı üründen daha güzel ve kaliteli işler başarıyor diyebilirim.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.