TR türkiye
sohbet siteleri

Epify Tüy Dökücü Jel Krem Nasıl? Yorumları Kullananlar

Epify Tüy Dökücü Jel Krem Nasıl? Yorumları Kullananlar

Hemen hemen herkes tarafından oldukça tercih edilen tüy dökücü kremler, vücudun her bölgesinde neredeyse kullanılmaktadır. Bugün güzel bir ar-ge çalışması yapılarak ve oldukça birden duyularak piyasaya giriş yapmış bulunan Epify tüy dökücü krem detaylarını belirteceğim.

Epify Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

  • Cildinizi ilk olarak temizleyip kurutunuz
  • Daha sonra bir miktar kremi uygulayınız.
  • Tüyleri ince bir tabaka saracak şekilde uygulayıp bekleyiniz.
  • Ortalama 5-8 dakika bekleyiniz. (Vücudunuzun hassaslığına göre bu süreyi uzaltıp kısaltabilirsiniz.) (Bikini bölgesinde 3 dakika bekleyiniz.)
  • Daha sonra ılık suyla bol bol yıkayınız.

Epify Tüy Dökücü Krem Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Epify Jel Krem bölge bölge ayrımı yapılmadan yüz bölgesi hariç tüm bölgelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Epify Tüy Dökücü Krem Fiyatı Ne Kadar?

Epify Jel krem internet üzerinde satışı bulunan ve ortalama 59 TL ile 79 TL arasında satışı bulunan bir ürün olmaktadır.

Epify Tüy Dökücü Jel Krem Nasıl? Yorumları Kullananlar

Epify  Tüy Dökücü Krem Nasıl?

Epify Tüy Dökücü jel krem oldukça güzel bir popülerlik yakalayarak satışa çıkmış bulunmaktadır. Ürün genel olarak belirtilen sürede kullanıldığında cildi tahriş etmediği ve kızarıklık yapmadığı gözlemlenmiştir. Nitekim her cilt tipinde aynı durumu karşılayıp karşılamadığını bilmiyorum. Kendi cildim oldukça normal olduğundan bana güzel geldi diyebilirim. Aynı zamanda ürünün kıl oluşumunu engellediği söylenmektedir. Ürünü ilk defa kullandığımdan dolayı bu konu hakkında yorum yapamayacağım ama genel olarak olarak değerlendirdiğimde güzel bir kokusu olduğunu söyleyebilirm.

Firmanın Ürün Hakkındaki Uyarısı: Tüyler alınacak uzunlukta olduğunda uygulama sağlamanız gerekmektedir. 3 ayın sonunda da her uzamadan sonra alım işleminizde ilk %30 ikinci de %60 ve üçüncü seansta %90’a kadar azalma işlemi sağlamış olacaktır.

Epify Tüy Dökücü Krem Kullanıcı Yorumları

Bahsedilen Yorumlar Hepsiburada ve diğer popüler internet sitelerindeki kullanıcı yorumlarından elde edilmiştir.

Ürün tüyleri döküyor ince bir tabaka halinde bacaklarım ve koluma sürdüm on dakika bekledim sonra lif sürerek yıkadım gayet başarılı. Yalnız eldiven kullanın tırnakları matlaştırıyor. Zaten tüy dökücü krem ya da jilet kullananlara muhakkak öneririm çünkü hem tüyleri döküyor hem de eğer uzun vadede kalıcılık sağlarsa mükemmel bir etki bu. Bence denemeye değer uzun vadede yorumumu güncellicem
Ürünü ilk kez kullanıyorum kullanım açısından diğer tüy dökücüleeinden daha etkili olduğunu söyleyebilirim ama 3 ay çıkmadığı reklamını gördüm bunu zamanla göreceğim tekrar yazarım
Kullandıkça yorum yapacağım. İlk kullanımda iyiydi. Tüyleri almama gibi bir sıkıntı yok. Ürünü belirtilen sürede tutmak yeterli.
Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini