TR türkiye
sohbet siteleri

Gahome IPL Epilasyon Aleti Nasıl? Kullananlar Yorumları

Gahome IPL Epilasyon Aleti Nasıl? Kullananlar Yorumları

Yurtdışı bir ürün olan ve uygun fiyatlığıyla gözümüze çarpan bu ürün genellikle yurtdışından sipariş ile gelmektedir. Ortalama 10 günlük bir sürede gelen bu ürün ev tipi bir epilasyon aletidir. Ev tipi epilasyon aleti olarak değerlendirdiğimizde cihazın gerçek manada uygun bir fiyat ile satıldığını bildirmek isteriz. İlk olarak cihazın teknik özelliklerine bakalım.

Gahome IPL Epilasyon Aleti Teknik Özellikleri

  • Aslen IPL epilasyon
  • 500.000 atım potansiyeli
  • Ev kullanımı için uygun
  • 3 cm² başlık boyutu
  • 5 farklı enerji seviyesi
  • Manuel ve otomatik mod

Gahome IPL Epilasyon Aleti Fiyatı Ne Kadar?

Sadece Hepsiburada internet sitesi üzerinden satışı bulunan, belki ilerde biraz daha popüler olursa diğer internet siteleri üzerindede satışa çıkabilecek bu ürün gerçek manada uygun bir fiyat ile satılmaktadır.  Ortalama 260 TL bandında satılan bu ürün tam anlamıyla uygun fiyatıyla göze çarpmaktadır.

Gahome IPL Epilasyon Aleti Nasıl? Kullananlar Yorumları

Gahome IPL Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumları

Ürün ile alakalı sadece bir adet yoruma rastladım.

ÜRÜN 10 GÜNDE GELDİ ETKİLİ BİRŞEYE BENZİYOR İÇİNDE GÖZLÜĞÜ ADAPTÖRÜ İNGİLİZCE KULLANMA KILAVUZU VAR. ÜZERİNDE Kİ ATIM SAYISI 999999 YAZIYOR ATIM YAPTIKÇA DÜŞÜYOR. BU KADAR ATARMI ONUDA BİLMİYORUM YÜKSEK KADEMEDE HAFİF BİR YANMA OLUYOR. DÜŞÜK KADEMEDEN BAŞLAYIN. KULLANDIKÇA GÜNCELLERİM DURUMU.

Gahome IPL Epilasyon Aleti Editörün Yorumu

Ürün fiyat olarak uygun olmasıyla birlikte geniş başlık boyutuna sahip olmaktadır. Bu tarz cihazlar için 3 cm² oldukça geniş bir spot boyutu olmaktadır. Aynı zamanda 5 farklı enerji ayarı bulunmakta buda cilt tipine göre seçenekler seçmenizi sağlamaktadır. Ürün ortalama 8 hafta sonunda temizlenmiş bir cilt sunmaktadır. Şahsi görüşüm olarak bence denenebilecek bir cihaz olabilir. Nitekim uygun fiyatı kendi albenisini artırmaktadır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini