TR türkiye
sohbet siteleri

Farmasi Epilex Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumlar

Farmasi Epilex Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumlar

Farmasi markası artık Türkiye ile bütünleşmiş bir Türk firması olmakla birlikte her daim kaliteli ve içten ürünler üreterek insanların tamda ihtiyacı olan ürünlere kavuşmasını sağlamaktadır.

Bugün sizler için güzel bir konu üzerinde bilgilerimi paylaşacağım. Geçenlerde gitmiş olduğum bir AVM’de deneme amaçlı dağıtılan bir ürün ile karşılaştım bu ürün ise Farmasi Epilex tüy dökücü kremdi. Hem ürün tanıtımı hemde ürünün kalitesini ortaya çıkarmak amacıyla dağıtım yapan firma. İsteyenlere ürünü denemeleri için birer adet hediye etmekte idi. Bende aldım ve aynı zamanda satış fiyatını sordum. Aldığım cevap konusunda şok oldum çok uygun bir fiyata sahip olan çok ta merak uyandırmadan 13,50 TL gibi bir satış fiyatına sahip olan epilex tüy dökücü krem kaliteli yapısıyla kendini gösteriyor.

Üzerinde oldukça bir Arapça yazıyada sahip olan Tüy dökücü krem acaba ülkemizde Suriyeli vatandaşları mı düşündü yoksa yurt dışındaki Arap milletlerine satış yapıyor konusunu da merak ettim diyebilirim.

Firma 2 çeşit ürün üretmekte ve satmaktadır. Bunlardan ilki benim çok sevdiğim bir kokuya sahip olan Gül Suyu & Shea Yağlı olan ve diğeri de Aloe Vera & Argan yağlı çeşidi olarak iki çeşit bulunmakta ve satılmaktadır.

farmasi epilex tüy dökücü krem

Epilex Tüy Dökücü Krem Kullanım Raporum

Ürün gerçekten tüy dökücü kremler arasında yer edinebilecek bir kaliteye sahip. Ürün kutu olarak bana çok güven vermesede içerik olarak kullanım olarak baya kaliteli. Kullanım olarak diğer tüy dökücü kremler gibi kullanılmaktadır. Uygulanacak bölgeye güzelce kremi yedirip 5-7 dakika bekledikten sonra ovalayarak yıkayıp tüylerden kurtulabilirsiniz. Ürünün güzel kokulu olması sayesinde diğer tüy dökücülere nazaran daha güzel kokmasını sağlamaktadır. Pürüzsüz bir cilt yapıyı bana sunan bu ürüne puanım 10/7 olmaktadır. Kullanmamış arkadaşlara öneririm.

Epilex Tüy Dökücü Krem Kullanıcı Yorumları

Beyza Hanım: Görmüş olduğum en kaliteli tüy dökücü krem diyebilirim. Özel Bölge bölgemdeki kıllardan kurtulmak amacıyla aldım ve çok memnun kaldım. Herkese öneririm.

Cansu Hanım: İlk başta kalite açısından çok tereddüt yaşadım daha sonra ise bir defa denemekten zarar gelmez diyip aldım. Ürün aldığıma gerçekten değdi diyebilirim. Hem kollarımda hem koltuk altında kullandım umarım sizlerde kullanır beğenirsiniz.

Ahmet Bey: Göğüs kıllarımdan hep şikayetçiydim. Bende bir defadan ne olur deyip markete gittim. Markette bulunan tek ürün Epilex tüy dökücü kremdi. Tereddüt edip aldım ve daha sonra iyiki almışım dedim. Neredeyse 1 hafta oldu hala kıl çıkmadı..

1 Yorumlar
Anonim

Kac gunde cikiyor peki killar

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini