Madylife Protene Tüy Dökücü Krem Kullananlar Yorumlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

22 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 653 kez okundu.

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda bana hediye olarak gelen bir tüy dökücü krem olan Madylife Protene tüy dökücü kremi anlatmak istiyorum.

Bana gelen pakette iki çeşidi bulunan Aloe Vera Özlü ve Papatya Özlü olmak iki çeşidi bulunmakta daha sonra araştırmam sonucunda da sadece iki çeşidinin mevcut olduğunu bildirmek isterim.

Güzel bir kutu yapısına sahip olup ve kaliteli bir duruş sunana Protene tüy dökücü krem Tüm ciltler için 3 dakika da sloganıyla 3 dakikadar tüylerinizden kurtulmayı sağlıyor. Ürün aslında bilinenin aksine tüyleri dökmekten ziyade aynı zamanda azaltır, inceltir ve nemlendirerek pürüzsüz ve hoş bir cilt sunmaktadır.

protene tüy dökücü krem

Protene Tüy Dökücü Krem Kullanım Raporum

Ürünü ben çok çok beğendim. Oldukça sağlam bi yapıya sahip olması ve 3 dakika gibi bir sürede kıllarınızdan kurtulmayı sağlıyor. Aynı zamanda 9.90 TL gibi uygun bir fiyata satılması aynı zamanda ekonomik olarakta aile bütçesine katkı sağlamaktadır.

Protene Tüy Dökücü Krem Nasıl Kullanılır?

  • İlk olarak bilmemiz gerekir ki tüm tüy dökücü kremlerin kullanımı hemen hemen aynıdır.
  • Tüylerini dökmek istediğiniz bölgenizi hazırlayın.
  • Daha sonra birazcık kremi bir ıspatula yardımıyla bölgeye yediriniz.
  • 3 Dakika bekleyiniz ve bir bölgeyi hafifçe temizleyin eğer tüyler kalkıyorsa o belgeyi ıspatula yardımıyla temizleyin. Eğer tüyleriniz kalmıyorsa bir kaç dakika daha bekleyiniz.
  • Daha sonra o bölgeyi su yardımıyla bol bol temizleyin.

Protene Tüy Dökücü Krem Kullanıcı Yorumları

Ayten Hanım:Ürünü aslında fiyatı gerekçesiyle alma kararı aldım. Uygun fiyat olması beni bağladı diyebilirim. Ama aynı zamanda kısa sürede etki göstermesi de ürünün ne kadar kaliteli olduğunu anladım. Bu ürünü ben öneririm.

Cemil Bey: Aslında bu ürünü Özel Bölgemde kullanmak için aldım. Ürünü hem Özel Bölgemde hemde kollarımda da denememin bir sakıncası yoktur diyip kullandım ve sonuç mükemmel.

Asude Hanım:Bir arkadaşımın önerisi üzerine aldım. Bu ürünü bacaklarım ve göbeğimdeki kıllardan kurtulmak için aldım ama tüm vücudumda kullanıyorum desem yeridir.Hatta marketti son bir kaç ürün vardı hepsini ben aldım :) :)

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git