Göbeğe Ağda Yapılır Mı?

Göbeğe Ağda Yapılır Mı?

Bir çoğumuz istenmeyen tüylerimize farklı farklı çözümler aramaktayız. Farklı çözümler ararken de bazı zamanlar kötü yöntemlerin (çözümlerin) aslında ortasında buluruz. İyi yöntemlerin kendi kendimize iyi olduğunu söylemek aslında onun iyi olduğunu yapmaz.

İstenmeyen tüylere; ağda, tüy dökücü kremler, jilet, epilatör ve lazer epilasyon vb. ürünler ile çözüm bulunsa da en uygun yöntemi sizin vücudunuz size söylemektedir.

göbeğe ağda yapılır mı

Bir çok arkadaşımızın ve geçmişten gelen en yaygın bir yöntem olan ağda işlemi hemen hemen her bölgeye uygulanmaktadır. Bu sebepledir ki Göbeğe de ağda uygulanır. Göbeğe de uygulanan ağdalar vücudunuzun daha pürüzsüz ve daha güzel bir biçimde görünmesini sağlamaktadır.

 

Diğer ürünlerin aksine en uygun ve en çok kullanılan yöntem olan ağda her zaman sıralamada yerini korumaktadır. Jiletin aksine ağda kılları kıl köklerinden daha geç çıkmasını sağlamakta ve kılların kalın çıkmasını engellemektedir.

Sık sık kullanılan jilet ile istenmeyen tüyler için kullanılan jilet bölgede çok sık bir şekilde kılları kalınlaştırmakta ve sıklaştırmaktadır. Bu nedenle genel itibari ile arkadaşlarımıza ağda mı jilet mi sorusuna ağda diyerek cevap hakkımı söylemek istiyorum.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.