TR türkiye
sohbet siteleri

Hairjen Tüy Dökücü Fiyatları – Hairjen Kullananlar ve Yorumları

Hairjen Tüy Dökücü Fiyatları – Hairjen Kullananlar ve Yorumları

Bu yazımızın içeriğini istenmeyen tüyleriyle başı dertte olan hemen hemen herkesin son zamanlarda internette muhakkak reklamını gördüğü hairjen tüy dökücü ve azaltıcıya ayıracağız. Hairjen nedir diye başlayacağımız yazımızda, hairjen tüy dökücü ve azaltıcının nasıl kullanıldığına, kullanım şekli hakkındaki detaylara ve hairjen tüy dökücü fiyatlarına değinerek devam edeceğiz. Daha önce hairjen kullananlar ve yorumları ile de yazımızı sonlandıracağız.

Hairjen son zamanlarda internette çok fazla reklamını gördüğümüz ve tüy dökücü dediğimizde istenmeyen tüylere iddialı cümlelerle savaş açan nano teknoloji ürünü epilasyon solüsyonu olarak tarif ediliyor. “Epilasyonda bildiğiniz tüm yöntemleri unutun” gibi iddialı bir slogan ile satılan hairjen tüy dökücüler için istenmeyen tüyleri inceltmiyor, yok ediyor gibi bir başka iddialı cümle daha kullanılıyor. Nano teknoloji ile epilasyon olarak adlandırılan hairjen tüy yok edici sprey yüz dahil tüm vücut için, bay veya bayanlarda güvenli bir şekilde uygulanabilir olduğu söyleniyor.

Peki Hairjen tüy yok edici nano teknolojik epilasyon solüsyonunun kullanımı ne şekilde, hairjen nasıl kullanılır sorusuna cevap verecek olursak, öncelikle hairjen sprey kullanılacak olan bölgedeki kıllar veya tüyler herhangi bir epilasyon yöntemi ile (jilet, ağda, iplik vb.) temizlenir. Daha sonra hairjen tüy azaktıcı sprey bu bölgeye sıkılarak cilde iyice yedirilecek hairjen-tuy-dokucu-yorumlari-bilgilerşekilde 5 dakika masaj yapılır. Masajdan sonra 5 dakika da bekletilerek, bol su ile güzelce durulanmalıdır. Bu işlem kıllar her çıktığında tekrar edilecektir. Doğal yapısı ve nano teknolojik epilasyon spreyi olması Özel Bölgeliği ile cilde herhangi bir zararının ve yan etkisinin gözlenmediği belirtilen hairjen tüy dökücü spreyin 3 aylık düzenli bir kullanım sonrası o bölgedeki tüylerinizi belirgin bir şekilde yok ettiğini gözlemleyebileceğiniz hairjen satış temsilcileri tarafından garanti ediliyor.

Bu nano teknolojik epilasyon ürünü spreyler ilgili bir başka merak konusu ise tabi ki fiyatı. Hairjen tüy dökücü ve azaltıcı sprey fiyatlarını araştıran bir çok meraklı mevcut. Hairjen yetkili satış sitelerinden edindiğimiz bilgilere göre sprey fiyatları 1 adet 15 mililitrelik tüp 19 TL, 2 adet 15 ml’lik tüp 37 TL, 3 adet 15 mililitrelik hairjen tüy dökücü fiyatı 55 TL ve buna ek olarak kargo ücreti mevcut. Bunun yanısıra 4 adet hairjen sprey alırsanız (4 x 15ml) fiyat 77 TL ve ücretsiz kargo, yine 5 x 15ml olacak şekilde alım yaparsanız ücreti 94 TL ve ücretsiz kargo olacak şekilde fiyatlandırılıyor.

Evet işin aslında en önemli kısmı hairjen adındaki bu tüy dökücünün gerçekten işe yarayıp yaramadığı, istenmeyen tüyleri yok etmede gerçekten etkili ve başarılı olup olmadığıdır. Kullanmadığımız için bu konuda bizim bir yorumumuz olmayacak ancak sitemizi ziyaret eden epilasyon meraklılarından muhakkak hairjen kullanmış ve denemiş olan vardır. Eğer hairjen tüy dökücü sprey kullananlar yorumlarını, memnuniyetlerini, belikide hairjen tüy dökücü hakkındaki şikayetlerini esirgemezlerse diğer kullanmayı düşünen ve bu konuda araştırma içinde olan arkadaşlarımız, abilerimiz, ablalarımız için de faydalı fikeriler vermiş olacaklar. İstenmeyen tüyleri zaman içerisinde yok ettiği iddia edilen hairjen tüy azaltıcı ve dökücü sprey kullananlar yorumlarını, memnuniyet veya şikayetlerini aşağıdaki yorum kutucuğuna yazarak diğer kullanmayı düşünen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirler.

 

2 Yorumlar
mehtap

ben 1 sene önce kullandım harika 1 ayda etkisini gösteriyor :)

Ayşe

hairjen tüy dökücü kullanıpta memnun kalan var mı?

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini