İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Hamilelikte Tüy Dökücü Krem Kullanmak

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Hamilelik bir bayanın daha doğrusu bir ailenin en önemli ve heyecanlı dönemlerinden birini oluşturmaktadır. Hamilelik dönemleri oldukça dikkat edilmesi ve oldukça titiz davranılması gerekilen bir konu olmaktadır.

Kulaktan dolma laflar ile hareket edilmemeli doktorunuzdan aldığınız bilgiler dahilinde hareket edilmesi gerektiğini bildirmeden de geçemeyeceğim. Hamilelikte en zor olan bir işlemde kişisel bakım işlemleridir. Bir çok bayan bu konu hakkında muzdarip olmaktadır.

Hamilelikte yapılacak olan bikini bölgesi temizliği fetusu önemli derece etkilediğinden bu bölgenin temizlenmesinde ve bu bölgede oluşabilecek en ufak kötü bir durumun bebeğinizin hayatını önemli derecede etkilemektedir. Bu sebepledir ki hamileliğiniz süresince Özel Bölgenizi çok ama çok temiz tutmanız gerekmekte ve burada oluşabilecek bir bakterinin fetuşa geçişi ciddi sıkıntılar oluşturabilecek türdendir.

Hamileliğiniz süresi boyunda normalde ilk aylar tüy dökücü krem kullanılması hakkında herhangi bir sakınca görünmemekte olsada biz yinede kesinlikle ama kesinlikle hamileliğiniz süresince tüy dökücü krem vb ürünleri kullanmanızı önermemekteyiz.

Tüy dökücü kremlerin içerisinde var olan kimyasal maddelerin fetuşa geçebileceğinden bu konuda dikkat etmeniz gerekmekte ve bebeğinizin sağlığını kendi sağlığınızın üzerinde tutmanız gerekmektedir.

13 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 730 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git