İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Hürrem Hamam Otu Yağı Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Konu Özel Bölgelikle bayanların istenmeyen tüyleri olunca oldukça popüler ürünler baş göstermekte. Son zamanlarda da bu ürünler arasında en popüler olanlardan biri de Hürrem hamam otu yağı. Bu yazımız içerisinde hürrem sultan hamam otu yağı kullananlar ve hürrem hamam otu yağı kullanıcılarının yorumlarını bulabileceksiniz. Tabi öncelikle Hürrem hamam otu yağı nedir ne değildir diyerek başlayalım.

Hürrem Hamam Otu Yağı Nedir?
Osmanlı döneminde Özel Bölgelikle Cezayir, Mısır, Fas ve Tunus’lu bayanların tüylerini dökmek için kullandığı söylenen Hürrem hamam otu yağının hiçbir kimyasal madde içermediği ve bileşiğinin tamamen doğal olduğu bir ürün olduğu söylenmekte. Kötü bir kokusu bulunmayan hürrem sultan hamam otu yağının, istenmeyen tüyleri dökmek için çok etkili bir çözüm olduğu da iddia ediliyor. İlk kullanımdan itibaren tüylerin yarısından fazlasınınb döküldüğü, düzenli kullanımda ise istenmeyen tüylere tamamen elveda diyebileceğiniz bir ürün olduğu iddia edilen hürrem hamam otu yağı kullanımında ağrı acı da hissetttirmediği belirtilmekte.

Hürrem Hamam Otu Yağı Kullanımı – Nasıl Kullanılır?
Hürrem hamam otu yağı ile tüylerinize veda etmek için 6 seanslık bir kullanım önerilmektedir. Bunun için de seans başına 1 kutu olmak üzere 6 kutu Hürrem sultan hamam otu yağı almanız gerekmektedir. Kullanımı da oldukça basittir. Öncelikle uygulama yapacağınız bölgedeki tüy veya kılları cımbız, iplik, epilasyon, ağda vs. gibi yöntemlerle temizlemeniz gerekmektedir. Bu yöntemler ile temizleme yapıldıktan sonra cildinizde tahriş meydana geldiyse bu tahrişin geçmesi beklenmeli ve ardından Hürrem hamam otu yağı o bölgeye 10 dakika masaj yapılarak iyice yedirilmelidir. Daha sonra tüyler tekrar çıkana kadar beklenip aynı işlem tekrar uygulanmalıdır. Bu şekilde hürrem hamam otu yağı ile istenmeyen tüylerinize kalıcı olarak veda edeceğiniz belirtiliyor.

Hürrem Hamam Otu Yağı Fiyatları
Tamamen doğal ve bitkisel olmasından dolayı Hürrem hamam otu yağının herhangi bir yan etkisi bulunmadığı belirtilmekle birlikte, uygulama esnasında veya sonrasında ciltte tahriş, ağrı ve acı hissedilmemektedir. İlk kullanımdan itibaren etkisini hissetiren hürrem hamam otu yağı hakkında bir diğer merak edilen konu da Hürrem hamam otu yağı fiyatlarıdır. İnternet üzerinden birçok satış temsilcisi bulunan bu epilasyon alternatifinin fiyatları çok uçuk değildir. Yapacağınız kısa süreli bir araştırmada hürrem hamam otu yağı fiyatları nın bir kutusunun ortalama 20 TL civarında olduğunu göreceksiniz. Ancak bazı fırsat siteleri ve firmaların kampanyaları sayesine hürrem sultan hamam otu yağı fiyatı nı 8-10 TL aralığına çekmeniz de mümkün. Toplu siparişleriniz için de fiyatta Özel Bölge indirimler alabilirsiniz.

Şimdi sözü Hürrem hamam otu yağı kullanıcılarına ve kullanıcı yorumlarına bırakalım. Eğer siz’de Hürrem hamam otu yağı kullandıysanız ve sonuçlarını gözlemlediyseniz veya kullanmak istiyor ancak nasıl etkileri olduğunu merak ediyorsanız yorum kutucuğunuza yorumlarınızı yazabilirsiniz. Böylece kullanıcı yorumları sayesinde birçok yerde yazılan bilgilerden ziyade daha özgün ve gerçekçi bilgiler ile aydınlanabiliriz.

Hürrem hamam otu yağı kullanıcı yorumlarınız için aşağıdaki yorum kutucuğuna görüşlerinizi, şikayetlerinizi ve memnuniyetlerinizi paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

2 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 2.106 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git