İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


N-melanin Sprey kullananlar kullanıcı yorumları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

N-MELANİN sprey Lazer epilasyonda etki görmeyen kişiler için üretilmiş bir sprey dır. Bu Sprey bir çok birçok açıdan kullanışlı olup lazer epilasyon ile görünmeyen Kıl köklerini etki ederek kıl köklerinin lazer epilasyon cihazları tarafından görünmesini sağlamaktadır.

Kıl köklerinin kendi özgü yapısına herhangi bir zarar tahriş ve renk değişimine etki etmeyip sadece lazer epilasyon için kıl köklerinin ucuna renk pigmenti yerleştirmekektedir.

Bu sayede lazer epilasyon cihazları ya da IPL yani modern ağda sayesinde renksiz olan Kıl köklerine de lazer epilasyon çözüm sağlamaktadır

Renksiz olan bir diğer deyişle sarı gri ve beyaz Kıl köklerini lazer epilasyon cihazlarının kaliteli bir şekilde görmesine sağlamaktadır.

Ayten Hanım diyor ki: Bu ürün sayesinde kollarımda bulunan ve Bir türlü kurtulamadığım sarı renkte tüylerden kurtuldum herkese öneririm.

Pelin Hanım diyor ki: bu ürünü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım hep rahatsız olduğum göbek çevresinde çıkan gri renkte ki tüylerden ve eşimle aramda sorun çıkartan bu kıllardan lazer epilasyon ile kurtulma mı sağladı.

Oysaki bir çok insanın ince, sarı, beyaz, gri ve kızıl tüyleri de vardır. Doğal melanin içeren n-melanin, lazerden fayda görmeyen bu pigmentsiz tüylerin köklerine nüfus ederek onların cihazlar tarafından görülmesini ve böylece de epilasyonunu sağlar.

25 Ekim 2018 tarihinde eklendi, 1.669 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git