Sally Hansen Tüy Sarartıcı Krem Kullananlar Yorumlar

10.11.2017
2.847
Sally Hansen Tüy Sarartıcı Krem Kullananlar Yorumlar

Bugün sizlere adından baya söz ettiren ve kendim de neden daha önce duymadım ve aldım diye pişman olduğum bir ürün olan Sally Hansen tüy sarartıcı krem ile tanıştırmak istiyorum. İnternette bir merak doğrultusunda aldığım ve yüksek bir meblağ ödeyerek acaba takipçilerime bu ürün hakkında paylaştığım bilgiler neticesinde yardımcı olabilirmiyim diyerek tam 88 TL ödeyerek sipariş verdim.

Ürün tam 3 gün sonra elime ulaştı ve kutu içeriği olarak 3 farklı tüpte ürün bir karıştırma kabı ve birde ıspatula mevcuttu. İçerisindeki 3 farklı tüpte 1.si  ön hazırlık solusyonu 2. Tüy sarartıcı krem 3. ise Aktivatör olmakta idi.

Sally Hansen Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır?

  • İlk olarak bölgeyi temizleyin.
  • Daha sonra ise kutu içerisinde çıkan ön hazırlık solüsyonunu güzelce cildinize uygulayın. Bu solüsyon cildinizi tüy sarartma işlemine hazır hale getirmeyi amaçlar ve tahriş gibi işlemlerin önüne geçer.
  • Daha sonra içerisinde çıkan karıştırma kabına ıspatula yardımıyla hem kremden hem aktivatörden bir miktar alıp karıştırın.
  • Daha sonra karışımı tüylerini sarartmak istediğiniz bölgeye güzelce uygulayın.
  • Daha sonra 3-10 dakika gibi bir süre bekleyerek tüylerin sararmasını izleyebilirsiniz.
  • Daha sonra bol bol su ile durulayınız.
  • Hepsi bu kadar.

Sally Hansen Tüy Sarartıcı Krem Kullananlar Yorumlar

Sally hansen tüy sarartıcı diğer ürünlerin aksine kıl köklerini inceletmekte ve aynı zamanda tüylerinizin bir daha çıkmasını azaltmaya yardımcı olmaktadır. Ben kutunun yalancısıyım umarım öyledir. Kendi kullanım deneyimlerimden yola çıkarak aslında bu ürün diğer tüm ürünlere oranla en kaliteli karşılaştığım tüy sarartıcı olmaktadır. Tabi bu orana fiyat dahil edildiğinde diğer ürünlerden 10 tane almak varken bu üründen sadece 1 tane alabileceğinizi de unutmayın.

Sally Hansen Tüy Sarartıcı Krem Kullanıcı Yorumları

Zeynep Hanım: Bu ürün bana Almanyada yaşayan bir aile dostumuzdan  hediye olarak geldi. Ürünün kutu içeriğini okumam ve kullanmakla birlikte ürün harikalar yarattı diyebilirim. Ürünün sergilediği performans açısından çok memnun kaldım. Daha sonra fiyatını duyunca yenisi almak konusunda çok sıkıntıya düştüm.

Oya Hanım:Ürün baya kaliteli ama fiyat konusunda bende almaktan vazgeçtim. Keşke fiyat biraz uygun olsaydı da kullanabilseytik.

Peri Hanım: Ürünü kocam fiyat konusunda bilgi sahibi olmadığı için hepsinin fiyatı böyledir diyip bir tane alıp ve benim şok olmam ile başladı. Kullandım memnunum ama fiyat çok yüksek.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.