TR türkiye
sohbet siteleri

Vivet Tüy Sarartıcı Krem Kullananlar Yorumlar

Vivet Tüy Sarartıcı Krem Kullananlar Yorumlar

Geçenlerde Sesu Tüy sarartıcı bir yazı yazmam üzerine bir kaç arkadaşımızın mail ile ulaşarak benden Vivet tüy sarartıcı krem konusunda da bilgilerimi bildiklerimi paylaşmamı istedi arkadaşlarımız. Bizde bu konu hakkında arkadaşlarımızın sıkıntıya girmemeleri için yardımcı olalım dedik.

Bunun üzerine bir kaç market dolaşıp bulamadığım ve sonrasında bir eczane denk geldiğim Vivet Tüy sarartıcı galiba yaşadığım şehirle alakalı olsa gerek. Ufak bir şehirde yaşamam bu gibi sorunları ortaya çıkarmaktadır. Ucuz bir fiyata 9 TL gibi bir fiyata aldım. Eve gelip kutusunu açtığımda içerisinde iki adet tüy dökücü biri büyük biri küçük olmak kaydıyla 1 adet kap, 1 adet ıspatula mevcuttu.

Vivet Tüy Sarartıcı Krem Nasıl Kullanılır?

  • İlk olarak kullanmak istediğiniz bölgeyi temizleyin.
  • Daha sonra iki adet tüy olan tüplerden birer miktar alarak büyükten çok, küçükten az bir miktar alarak kutum içerisinde çıkan kaba koyunuz ve ıspatula yardımıyla karıştırınız.
  • Daha sonra tüylerinden kurtulmak istediğiniz bölgeye güzelce uygulayınız.
  • 3-10 dakika gibi vücut tipinize uygun bir süre bekleyip bol su ile durulayınız.
  • Hepsi bu kadar.

Vivet Tüy Sarartıcı Krem kullananlar

Ürünü bende kullandım. Güzel bir ürün olan ve tüyleri gerçekten sarartan bir yapısı mevcut.Ürün konusunda tek beğenmediğim konu olarak iki farklı tüpteki kremi bir birine karıştırıp uygulamak oldu. Keşke bu işlemden bizi kurtarıp tek paket olarak satılsa daha uygun olabilirdi. Fiyat konusunda da oldukça makul bir fiyata satılan bu ürün. Bir çok arkadaşımızın tek tercihi olabileceğini de bildirmek isteriz. Maillerimiz aracılığıyla bize ulaşan kullanıcı yorumlarını da okumayı ihmal etmeyin.

Vivet Tüy Sarartıcı Krem Kullanıcı Yorumları

Beyza Hanım: Ürünü yüz bölgemde kullanmaya karar verip aldım. Daha önce almış olduğum bir başka tüy sarartıcı krem yüzümü çok kötü tahriş etmişti. İnşallah bu üründe bu sorunu yaşamam diyip adım. gerçekten ürün herhangi bir tahriş yaptırmadan tüylerimi sararttı.

Necla Hanım: Güzel bir ürün uygun fiyatı ile tercih sebebi olmaktadır. Diğer pahalı ürünler konusunda yarışabilecek bir kalitedir.

Jale Hanım: Tüm vücut bölgemde kullanıyorum. Bikini bölgesinde bile kullanıyorum. Bikini bölgemdeki tüylerin uzun olmasını sevdiğimden ve oradaki siyah kıllar yerine böyle sarı tüylerin olması oldukça hoşuma gidiyor.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini