TR türkiye
sohbet siteleri

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Yaptıranların Yorumları

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Yaptıranların Yorumları

Kıl tekniği tüm Dünyada sıklıkla tercih edilen ve uygulan bir yöntem olmakla birlikte bir çok kişininde sorularının olduğu bir yöntemdir. Kıl tekniği ile kaş dövmesi yaptırmak isteyen kişiler için, kaş dövmesi yaptıran kişilerin yorumlarını sizler için bir araya getirdik.

Kıl Tekniği Kaş Uygulaması Kullanıcı Yorumları

Aslı Hanım:  Bundan tam 2 yıl önce gölgeleme yöntemi denilen yöntemi uyguladım. Pek beğenmesemde uyguladığımdan ve hemen silmemin uygun olmamasınan dolayı karışmayıp kendi kendine yok olmasını bekledikten sonra, kuaförüm tarafından kıl tekniği ile kaş kontürü yapma fırsatım oldu. Gerçekten çok doğal ve gerçek gibi duruyor. Herkese öneriyorum.

Makbule Hanım: Kaş kontürü uygulamasını bir arkadaşımın önerisi üzerine gerçekleştirme fırsatım oldu. Kaş kontürü uygulamasında 2 seçecek sunan güzellik uzmanı kıl tekniğini tercih ettim. Bu işlem ortalama 3 saat sürsede sonuç güzel oldu. Biraz kabardı kaşım ama geçeceğini söyledi.

İslim Hanım: Kıl kaş uygulamasını 3 ay önce yaptırdım biraz uygulayan kişi acemi olsada güzel durdu diyebilirim. Ama bir dahaki sefere ismi duyulmuş birine kesin gitmeliyim.

Hamiyet Hanım: Kaşımın orta kısmında boşluk olması ve bu işlemi uygulamam sonucunda artık insanlar tip tip bakmıyor bana. Yakından baktığında ancak anlaşılan bu yöntem çok güzel keşke 15 sene önce yaptırsaydım.

Kıl Tekniği İle Kaş Kontürü Yaptıranların Yorumları

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini