İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Kıl Tekniği ile Pudralama Kaş Kontürü Arasındaki Farklar?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

1 Ağustos 2020 tarihinde eklendi, 159 kez okundu.

Yeni bir trend olarak karşımıza çıkan ve aslında kalıcı makyaj uygulamasında adını sıklıkla duyduğumuz kaş kontürü yada diğer adı olan kaş dövmesinde kıl tekniği ve pudralama arasındaki farkı anlatacağım.

Kıl Tekniği ile Pudralama Arasındaki Farklar?

Kıl tekniği ve pudralama arasındaki bilinen en önemli fark kıl tekniğinde kaşın arasına kıl şeklinde kontürler yapmak, pudralama yönteminde ise gölgelendirme olacak şekilde aradaki boşlukları doldurma işlemine denilmektedir.

Pudralama tekniği genellikle çok daha fazla dolgun kaşlar isteyen kişilerin tercihi olmakla birlikte, kıl tekniğini tercih edenler seyrek kaşların arasına yerleştirdikleri kıl görünümlü dövmeler sayesinde daha doğal bir işlem olmaktadır.

Tabi kaşınıza kıl tekniği mi pudralama mı hangisinin yapılmasına en iyi güzellik uzmanınız karar verecektir. Kaşınıza en uygun yöntem detaylı incelendikten sonra uygulanması en doğru karar olacaktır.

Pudralama Tekniği Uygulanan Kaş

Pudralama Tekniği Uygulanan Kaş

Kıl Tekniği Uygulanan Kaş

Kıl Tekniği Uygulanan Kaş

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git