İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Microblading Kaşta Ne Kadar Süre Kalır?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

24 Temmuz 2020 tarihinde eklendi, 101 kez okundu.

Bayan arkadaşlarımızın sıklıkla kullandığı bir yöntem olan Microblading hakkında bilgi vermek istiyorum. Microblading kaşa kaşın pigmentine uygun renk pigmentleri sayesinde kaşın daha dolgun ve yüksek olmasını sağlamaktadır.

Peki bir çok arkadaşımızın en önemli sorunları arasında Microblading kaş kontürü ne kadar süre dayanıyor soru akıllarımıza gelmektedir. Microblading kaş kontürü ortalama olarak 1 yıl süre dayanmaktadır.

Microblading kaş kontürünün dayanma süresi ortalama olarak hesaplandığından bazı cilt tipina bağlı olarak daha uzun ve daha kısa sürede dayanabilmektedir.

Microblading Kaş Kontürü Dayanma Süresi?

Kaş kontürü ülkemizde sıklıkla tercih edilen profesyonel bir yöntem olduğundan kaynaklı olarak bu konu ile alakalı uzmanlarımızın sorunlarınıza cevap vermesini istiyorsanız konu altındaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git