İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Kaş Kontürü Diğer Adıyla ile Kaş Dövmesi Nedir?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

26 Temmuz 2020 tarihinde eklendi, 109 kez okundu.

Kaş kontürü yada bilinen diğer ismi ile kaş dövmesi bayanların az ve seyrek olan kaşlarına yaptırdıkları dövme işlemidir. Bu işlem diğer yöntemlerin aksine çok uzun süre dayanmakta ve kalıcı olmaktadır.

Seyrek ve az olan kaşa yapılan dövme tekniği kullanılarak kıl tekniği kaş kontürü ve Pudralama (gölgeleme) tekniği kaş kontürü olmak üzere iki teknik sıklıkla kullanılmaktadır.

Kaş Dövmesi Nedir?

Kaş dövmesi vücudumuza yapılan dövmenin bir benzeridir. Kaş dövmesi vücudumuza yapılan dövmenin aynısı şeklinde kaşa kıl şeklinde yada gölgeleme şeklinde yapılarak uygulanarak güzel bir kaş hissiyatı doğuran yönteme kaş dövmesi denir.

Kaş Kontürü Nedir?

Kaş kontürü dediğimiz olay kaşlara yapılan deri altına renk pigmentleri enjekte edilerek kaş kıllarına benzeyen kıl şeklinde çizgiler veya pudralama benzeri yapılan işleme denilmektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git