İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Pudralama-Gölgelendirme ile Kaş Kontürü Yaptıranların Yorumları

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

3 Ağustos 2020 tarihinde eklendi, 154 kez okundu.

Kaş kontürü günümüzde sıklıkla tercih edilen kaş dolgunlaştırma yöntemlerinden biri haline gelmektedir.  Seyrek veya seyrekleşen kaşlar için genellikle tercih edilen 2 yöntemden biri olan pudralama yöntemi yada halk dili ile gölgelendirme yöntemi hakkında tarafımıza ulaşan kullanıcı yorumlarını sizlerle paylaşmak istedik.

Seyrekleşen kaşlar içim oldukça etkili bir yöntem olan bu yöntemde genellikle daha dolgun kaş isteyen kişilerin tercihi olmaktadır.

Pudralama Kaş Dövmesi Kullanıcı Yorumları

Melike Hanım: Kaşlarımı hep kaş kalemi ile çizip dolgunlaştırırken bir haber sitesinde denk geldiğim bu yöntemi cuzi bir ücret karşılığında deneme fırsatı buldum. Olay gerçekten işe yarar derecede mantıklı ve uygun bir işlem bence önermeden geçemeyeceğim.

Pınar Hanım: Bu gölgelendirme denilen tekniği bir epilasyon merkezinde yaptırdım. Ama gerçekten kaşımın içine sıçtılar hiç iş bilmeyen kişiler idi. İnternet ortamında araştırdığım  bir firmayı bulup gittim. Onlar ise mükemmel derecede güzel yaptılar. Diyeceğim o ki kaliteli firmalar bulup gidin.

Semiha Hanım: Pudralama yöntemi kaşım için en iyi yöntem olduğunu söyleyen kuaförüm bir kaç saatlik süren uygulama sonucunda çok güzel sonuçlar ortaya çıkardı.

Aylin Hanım: Geçen hafta yaptığım bu işlemde hiçte fark edilecek bir yöntem değil. Sanki doğal kaşlarım gibi durdu.

Pudralama-Gölgelendirme ile Kaş Kontürü Yaptıranların Yorumları

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git