İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Pudralama-Gölgelendirme ile Kaş Kontürü Yaptıranların Yorumları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Kaş kontürü günümüzde sıklıkla tercih edilen kaş dolgunlaştırma yöntemlerinden biri haline gelmektedir.  Seyrek veya seyrekleşen kaşlar için genellikle tercih edilen 2 yöntemden biri olan pudralama yöntemi yada halk dili ile gölgelendirme yöntemi hakkında tarafımıza ulaşan kullanıcı yorumlarını sizlerle paylaşmak istedik.

Seyrekleşen kaşlar içim oldukça etkili bir yöntem olan bu yöntemde genellikle daha dolgun kaş isteyen kişilerin tercihi olmaktadır.

Pudralama Kaş Dövmesi Kullanıcı Yorumları

Melike Hanım: Kaşlarımı hep kaş kalemi ile çizip dolgunlaştırırken bir haber sitesinde denk geldiğim bu yöntemi cuzi bir ücret karşılığında deneme fırsatı buldum. Olay gerçekten işe yarar derecede mantıklı ve uygun bir işlem bence önermeden geçemeyeceğim.

Pınar Hanım: Bu gölgelendirme denilen tekniği bir epilasyon merkezinde yaptırdım. Ama gerçekten kaşımın içine sıçtılar hiç iş bilmeyen kişiler idi. İnternet ortamında araştırdığım  bir firmayı bulup gittim. Onlar ise mükemmel derecede güzel yaptılar. Diyeceğim o ki kaliteli firmalar bulup gidin.

Semiha Hanım: Pudralama yöntemi kaşım için en iyi yöntem olduğunu söyleyen kuaförüm bir kaç saatlik süren uygulama sonucunda çok güzel sonuçlar ortaya çıkardı.

Aylin Hanım: Geçen hafta yaptığım bu işlemde hiçte fark edilecek bir yöntem değil. Sanki doğal kaşlarım gibi durdu.

Pudralama-Gölgelendirme ile Kaş Kontürü Yaptıranların Yorumları

3 Ağustos 2020 tarihinde eklendi, 927 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git