Pudralama Tekniği ile Kaş Kontürü Nedir?

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

28 Temmuz 2020 tarihinde eklendi, 123 kez okundu.

Güzeleşmede bir trend haline gelen ve neredeyse artık herkesin tercih ettiği bir yöntem olan kaş kontürü namı diğer kaş dövmesi hakkında bilgi vermek istiyorum. Kaş dövmesi seyrekleşen ve dolgun hacmini kaybeden kaşlar için uygulanan bir yöntem olmaktadır. Güzellik uzmanının elindeki Kaş dövmesi kalemi ile kaşın daha dolgun göstermek amacıyla uyguladığı yönteme kaş dövmesi denilmektedir.

Pudralama yöntemine aslında gölgelendirme yöntemide denilmektedir.Yapı ve işlem olarak gölgelendirmeyi andırdığından ve derinin en üst tabakasına kaş kontürü kalemi ile yapıldığından dolayı gölgelendirme işlemi kaşın daha büyük ve dolgun gözükmesini sağlamaktadır.

Pudralama Yöntemini Kimler Yapabilir?

Pudralama tekniğini kaşı incelen ve seyrekleşen herkes yapabilmektedir.

Pudralama Tekniği Ne Kadar Süre Dayanır?

Kaş kontüründe pudralama yöntemi ortalama 10-12 ay dayanabilmektedir.

Pudralama Yöntemi Uygulama Süresi Ne Kadardır?

Kaş kontürü işlemi ortalama olarak 1-2 saatte yapılabilecek bir işlemdir.

Pudralama Tekniği ile Kaş Kontürü Nedir?

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git