İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Duransol Ayak Spreyi Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bu günlerde bir çok firma tarafından satılan ve bir çok firma tarafından raflarda sıkça rastlanan bir ürün olan Duransol Ayak bakım spreyi ile sizlerleyiz. Ürünün ilgi çekici olması ve ürün hakkında pekçe olumlu yorumların ardından bizde bu ürünü deneyelim dedik. Ürünün çok cüzi bir fiyatının yanında çok güzel bir ürün olduğunu belirtmeden geçmek istemiyoruz.

Ürünümüz genellikle ayaklarda oluşan kötü koku, pişik, kaşıntı, çatlama ve mantar oluşumuna karşı güzel bir koruyu etki gösteren ürünümüzü bunlara benzer rahatsızlıkları olan arkadaşlarımız üzerinde denedik ve ürünün muhteşem bir okadar da etkisi bizleri kendine bağladı diyebiliriz…

Genel itibari ile açılmamış yaralarda kullanılan ürünümüzün üzerinde bulunan etiketinde açık yaralarda kullanılmaması hakkında bir not bırakılmıştır.

ayak bakım kremi

Ürünün bileşiminde aslında tüm ayaklarda ortak bir sorun haline gelen terin meydana getirdiği rahatsızlıkları gidermesi için üretilmiştir. Mehmet arkadaşımızın ayaklarındaki pişiğe karşı kullandığımız bu ürünümüz gerçekten bir kaç gün içerisinde pişik ağrısını kesip kurtulmamıza sebep oldu.

Eğer ki kullanmak isteyen arkadaşalr olursa hiç çekinmeden kullanmaları gerektiğini öneriyoruz. Eğer sizde bu ürünü kullanıyorsanız karşılaştığınız olumlu olumsuz sorunları bize konu altındaki yorum bölümünden iletebilirsiniz…

7 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.425 kez okundu.
İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git