TR türkiye
sohbet siteleri

Philips 5000 Serisi S5050/06 Şarjlı Tıraş Makinesi Kullanıcı Yorumları

Philips 5000 Serisi S5050/06 Şarjlı Tıraş Makinesi Kullanıcı Yorumları

Yeni ve kaliteli bir ürün olarak piyasaya sürülen ŞArjlı Philips tıraş makinemiz sizlerle. Philips 5000 serisi çok güzel ve çok uygun bir fiyat ile sizlere sunulan ve kalitesinden her daim söz ettiren ürünümüz Philips tıraş makineleri ile sizlerleyiz.. Islak ve kuru tıraş yapmaya olanak sağlayan ürünümüz üç bıçak teknolojisi kullanmaktadır. Birbirinden bağımsız 3 adet bıçağa sahip olan ürün yüzünüze sağlam bir uyum ve kavrama sağlıyor.

philips tıraş makineleri

Uzun bir kablosuz kullanım fırsatı sunan bu ürünümüz klasik kullanıcılarımıza bir haftalık kullanım imkanı sunuyor. Ortalama 60 dakika şarj sunan bu ürün her bir tıraş ortalama 10 dakika sürdüğünü farz edersek bir hafta kullanım imkanı sunmuş bulunmaktadır. Favori düzeltmek için yanında ayrı bir başlık bulunmaktadır.

philips 5000 serisiFiyatı olarakta gözleri yerlerinden fırlatacak bir ucuzlukta olan ürünümüz ortalama 170 TL’lik fiyat bandında yer almaktadır. Köpük ile, yumaşıtıcı ve kuru olarak kullanıma uygun olan bu ürünümüz raflarda kapış kapış olarak satılmaktadır…

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini