Lapitak Ayak Bakım Kremi Nasıl? Kullananlar

07.04.2017
840
Lapitak Ayak Bakım Kremi Nasıl? Kullananlar

Bir çoğumuzun en büyük sorunları arasında yer alan kurumuş ve yıpranmış ayakların bir kurtarıcısı olduğunu biliyormuydunuz. Ayaklardaki hassasiyetliğini tekrar kazandırmak için ve her daim pürüzsüz bir his yaşatması amacıyla sizlere sunulan ve bir o kadar da kaliteli bir etki gösteren bir ürün ile sizlerle olmak istiyoruz.

Ayak bakım kremlerinin arasında sıkılmış ve hangisinin iyi olduğunu anlamak için binlerce meşakatle uğraştığınız bakım kremlerinin arasına yenisi ve bir okadar da kaliteli bir ürünün yer almasını istemez misiniz?


Lapitak ayak bakım kremi bu sorunu ortadan kaldırmak için geliştirdiği Lapitak Ayak Bakım Kremi ile sizlerle…  Anında bir etki sunduğunu söyleyen Lapitak ayak bakım kremi etkili ve onarıcı bakım kremleri arasında yerini almaktadır… Allantoin ile zenginleştirilmiş bir formül ile piyasalara çıkan bu ürün ayaklara cennet hissi yaşatmaktadır…


Lapitak ayak bakım kremi çok ama çok kurumuş, yıpranmış ve hissizleşmiş ayaklar için geliştirdiği formül ile ilk kullanımdan itibaren yumuşatarak nemlendirir. Gliserin ve allantoin ile farklı ve kaliteli özünü sizlere sunuyor.

lapitak ayak bakım kremi


Lapitak ayak bakım kremini kullanmadan önce ayaklarınızı güzel bir şekilde temizlenip kurumasını sağlamalısınız. 4 gün boyunca sabah ve akşam olmak şartı ile günde 2 defa daha sonrasında ise günde 1 defa kullanılması uygundur. Masaj yapar gibi uygulanması gerekmektedir.


Bu ürün hakkında olumlu olumsuz görüşlerinizi lütfen konu altında yorum olarak bizlere bildiriniz…

 

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.