Ağda Öncesi Uyuşturucu Sprey Kullananlar

11.04.2017
2.450
Ağda Öncesi Uyuşturucu Sprey Kullananlar

Bir çok kişinin derin ve üzerine çok sık sorunlar yaşadığı ağda olayının daha pratik ve daha kolay hale sunulmuş olan bir türünden bahsedeceğiz. Bilmemiz gerekirki yaz ayına pürüzsüz ve muhteşem görünümlü bir vücut ile girebilmek için bazı konularda kendimizden tavizler vermek gerekmektedir. Bunların başındada bilakis istenmeyen tüylerden kurtulmak için yapmamız gereken olaylar sıralanmaktadır.


Bir çok Ergenliğe yeni girmiş veya daha ilerisinde olmuş kişiler için çok can sıkıcı bir durum olan istenmeyen tüyler bulunmaktadır. Bir çok genç kızımız ise bu durumdan kaynaklı olarak depresyonlara girmektedirler. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için çözüm önerileri gerçektende çok ama çok fazladır. Bunları sıralamak gerekirse; ağda,tüy dökücü kremler, tüy dökücü spreyler, jilet, lazer epilasyon, tıraş makineleri ve cımbız gelmektedir.


Bunlardan ülkemizde en çok kullanılan olarak ilk sırayı tabikide ağda almaktadır. Tabi ağdanın var olan bazı zorlukları ve acılarıda mevcut olduğundan bu ve bunun benzeri acıları ve zorlukları yenmek için yapılan bir takım kolaylıkları sizlere sunalım dedik. Konumuzun başlığında yazdığı gibi uyuşturucu sprey kullanımı ile ağdanın ağrısından kurtulmak çok kolay bir hal alıyor.

evde dogal agda nasil yapilir 1


Ağdadan önce kullanacağınız bir püf noktası ile güzel bir ağda zevki yaşamak için kolay ve hızlı olan bir yol sizlerle. Emla Krem ve Este Krem adındaki 2 adet kremimiz Ağda yapmadan önce kullanmanız sizleri ağdanın verdiği acılardan kurtulmayı sağlıyor.  Ağdadan 10-15 dakika önce ağda yapacağınız yere süreceğiniz este veya emla krem ile bölgede uyuşturucu bir etki yaratarak ağrısız ve sızısız bir ağda keyfi sizlere sunuyor.


Diğer bir önerimiz olan Soğutucu Sprey ile kolay ve acısız bir ağda keyfi yaşabilirsiniz. Genelde Spor müsabakalarında görmüş olmalısınız. Oyuncunun ayağının burkulması veya herhangi bir bölgesine aldığını darbe ağrısını azaltmak için kullandıkları Soğutucu Sprey bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Sizde Soğutucu Spreyin uyuşturucu etkisini ağda yapmadan önce ağda yapacağınız bölgeye uygulayarak ağrısız ve kolay bir ağda deneyimine kavuşursunuz…

Sizde bu konu hakkında bizlere olumlu olumsuz düşüncelerinizi paylaşırmısınız?

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.