Diode Cardinale Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar

Alexandrite Lazer Epilasyon,buz lazer Alex Lazer Epilasyon,Nd:yag Lazer Epilasyon, Buz Lazer Epilasyon, Ruby Lazer Epilasyon, Diode Lazer Epilasyon Estetik Cerrahi, 2020 Lazer epilasyon merkezleri, Yara/Yanık Tedavisi, Saç Ekimi, Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, 2020 lazer epilasyon fiyatları, Leke Tedavisi, Cilt Yenileme Tedavisi, Botoks Uygulamaları, Dolgu Uygulamaları konusunda ve en çok ta lazer epilasyon hakkında bilgiler, tavsiyeler, yorumlar ve fiyatlar hakkında sizleri aydınlatıcı içerikler sunmaktayız.

Doktorumuz Sorularınızı Yanıtlıyor!!!

10 Eylül 2020 tarihinde eklendi, 62 kez okundu.

Son Güncelleme Eylül 12th, 2020 Saat 06:32 pm yapılmıştır

Merhaba arkadaşlar bugün tanıtacağım cihaz Mormed Firmasının geliştirmiş olduğu diyod bir lazer epilasyon cihazı olacaktır.  Mormed firmasının lazer epilasyon ve kozmetik cihazları konusunda kendini aşırı derecede geliştirmesinden kaynaklı olarak snulan ve bir o kadarda satış sonrası teknik desteği ile bilindiğinide unutmayalım.

Diode Cardinale Lazer Cihazı Teknik Özellikleri

  • Saniyede 10hz Atış imkanıDipode Cardinale Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl? Kullananlar
  • 808nm diyod dalga boyu
  • Hafif uygulama bailığı
  • Geniş dokunmatik ekran
  • Geniş kullanım alanı
  • Ekstra Soğutmalı Başlık

Editörün Yorumu

Arkadaşlar Diyod Cardinale lazer epilasyon cihazını genel olarak incelediğimizde 808nm dalga boyuna sahip olmakla birlikte diyod lazer epilasyon cihazını geliştirilerek elde edilmiş bir lazer cihazdır. Hızlı işlem yapması oldukça güzel olmakla birlikte, sarf giderinin oldukça düşüren yenilikler sunulmuştur.  Cihaz hakkında çok bir bilgi bulunmadığından dolayı çokta bahsedemeyeceğim. Ürünün TSE CE ve FDA onayının olup olmadığı bilinmemektedir.

Daha Fazlası: Buraya Tıklayarak Doktorumuza Soru Sorabilirsiniz ve Buraya Tıklayarak ta Cevaplanmış Soruları Görebilirsiniz.
Bu Konu Hakkında Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın!!!
Sayfa başına git