TR türkiye
sohbet siteleri

Doğuş Kozmetik Grup Lazer Epilasyon ve Estetik Medikal Cihazları

Doğuş Kozmetik Grup Lazer Epilasyon ve Estetik Medikal Cihazları

Sektörde 20. yılını dolduran tecrübesi ile hizmet veren Doğuş Kosmetik Group Lazer epilasyon ve estetik medikal cihazları satışı ve pazarlaması alanında hizmet vermektedir.  1992 Senesinde Güzellik Merkezi olarak faaliyetlerine başlayan Doğuş Kozmetik,  Daha sonra Almanya, Fransa, ABD gibi ülkelerdeki kaliteli cihazların ithalatı yaparak Türkiyedeki temsilciliklerini almıştır.

Lazer cihazları, Lazer epilasyon cihazları, IPL epilasyon cihazları, bölgesel zayıflama ve cilt bakımı cihazları, Bakım koltuğu ve yatakları gibi çeşitli ve zengin ekipman yelpazesi ile hizmetlerini sürdüren Doğuş Kozmetik, bunun yanısıra güzellik alanında danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

İstanbul merkezli olmak üzere İzmir ve Antalya bölge müdürlükleri ile de hizmet veren firma, Lazer epilasyon veya birçok estetik medikal cihazı hakkında bilgi almak bu cihazları satın almak istediğinizde 20 yıllık tecrübesi ile iyi bir alternatif  durumundadır.

Doğuş Kozmetik Grup İletişim Bilgileri
Adres: Şerif Ali Mahallesi Söyleşi sokak no: 25 Doğuş Plaza – Ümraniye/İstanbul
Telefon: 0216 566 33 34

4 Yorumlar
hatay

5 ay önce bir ciha zaldık DOĞUŞ KOZMETİK denen sözde köklü ve sağlam bir firmadan ikinci el diye cihazı sattılar bize ve biz gerçekten onlara güvenerek aldık ama malasef içler acısı bir durum. cihaz bir ay içinde pert sorumluluk kabul etmiyorlar ve içindeki hiç bir şey orrjinal değil, servis ve bakımı içinde bizden utanmadan 1000 tlye yakın masraf istiyorlar. aldığınız para haram olur size inşallah.

    Editör

    Keşke incele sevdiniz ya çok yazık olmuş yine de elinizden geldiği kadar ikinci el cihazları yönlenmeyin

hatay

5 ay önce bir ciha zaldık DOĞUŞ KOZMETİK denen sözde köklü ve sağlam bir firmadan ikinci el diye cihazı sattılar bize ve biz gerçekten onlara güvenerek aldık ama malasef içler acısı bir durum. cihaz bir ay içinde pert sorumluluk kabul etmiyorlar ve içindeki hiç bir şey orrjinal değil, servis ve bakımı içinde bizden utanmadan 100 tlye yakın masraf istiyorlar. aldığınız para haram olur size inşallah.

Markitos

merhaba ben cok yaptirmak ituiorsm fakat eskisehirde bole yapan varmidir bir bilginiz varmi?ayrica fiyat konusunuda bilgilendirirseniz eger msilime cvp bekliorum tsk ederim

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini