TR türkiye
sohbet siteleri

Özel Çamlık Hastanesi Estetik ve Lazer Epilasyon – Bakırköy

Özel Çamlık Hastanesi Estetik ve Lazer Epilasyon – Bakırköy

Bakırköy Özel Çamlık Hastanesi estetik, plastik cerrahi ve lazer tedavileri ve lazer epilasyon birimi  ile hizmetlerini sürdürmektedir. Bakırköy çamlık hastanesinde medikal estetik alanında oksijen terapi, kimyasal peeling, ozon terapi, cilt bakımı, botoks, dolgu gibi uygulamalar yapılmaktadır. Ayrıca cerrahi operasyonlarda gerçekleştirilmektedir.

Lazer sağlıktır sloganı ile lazer tedavileri ve lazer epilasyon alanlarında da hizmet veren Özel Çamlık Hastanesinde lazer epilasyon uygulamalarında uzman hekimler kontrolünde Alexandrite lazer epilasyon cihalarının en kullanışlılarından olan Cynosure Apogee 5500 lazer epilasyon cihazı kullanılmaktadır. Tüm cilt tiplerinde ve tüm kıllarda sorunsuz, ağrısız ve acısız olarak kullanılan Cynosure apogee alexandrite lazer epilasyon cihazının üstün Özel Bölgeliklerinden faydalanmak isterseniz Bakırköy Özel Çamlık Hastanesini ziyaret edebilirsiniz.
camliklazer
Bakırköyde lazer epilasyon dışında lazer tedavilerinde, lazer ile cilt gençleştirme, kılcal damar tedavisi, akne tedavisi, leke tedavisi gibi uygulamalar da hastanede gerçekleştirilmektedir.

Bunların dışında estetik ve güzellik alanının en popüler tedavilerinden olan zayıflama ile ilgili de bakırköy çamlık hastanesinde kavitasyon, radyo frekans uygulamaları, karboksiterapi, elektro terapi ve mezoterapi tedavileri mevcuttur.

Hastane ve Estetik Lazer Polikliniği hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

Adres: Yüce Tarla Caddesi No:46 Bakırköy/İstanbul
Telefon: 0212 543 56 10 / Dahili: 1107

1 Yorumlar
Rafael

Estetik ftiaylari uzmaniAralik 27, 2010Estetik ameliyati yaptirmayi dusunuyorum ftiaylari ve guvenligi acisindan onerebileceginiz yerler var mi? Simdiden cok tesekkurler.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini