TR türkiye
sohbet siteleri

En iyi Lazer epilasyon İçin Hangi Cihaz Tercih Edilmeli – Yorumlar Öneriler

En iyi Lazer epilasyon İçin Hangi Cihaz Tercih Edilmeli – Yorumlar Öneriler

Lazer epilasyon yaptırmayı düşünen bay ve bayanların aklına takılan soru işaretlerinden biri de hangi lazer epilasyon cihazı ile lazer epilasyon yaptırmaları gerektiğidir. Birçok lazer epilasyon polikliğiniğinde birçok farklı lazer epilasyon cihazı bulunmakta ve tüm kurumlar doğal olarak en verimli ve en iyisinin kendi cihazları olduğunu iddia edebilmektedir. Peki durumun aslı nasıl onu biraz araştırdık ve sizler için lazer epilasyonda en çok tercih edilen ve verim alınan cihazları yazmaya karar verdik.

Öncelikler kıl, tüy ve ten yapınıza göre tercih edilebilecek lazer epilasyon cihazı değişiklik gösterebileceği gibi, yüz bölgesi için farklı bikini bölgesi için farklı vs. cihazlar önerilebilir. Bunun için uzman hekimin vereceği karara saygı duymak gerekecektir. Ancak son yıllarda en çok tercih edilen ve verim alınan cihaz Diode lazer epilasyon cihazlarıdır. Çünkü bu cihazlar Özel Bölgelikle bayanlardaki ince tüy yapısında olumlu etki göstermekte ve alexandrite lazerlere göre daha kısa sürede daha hızlı ve olumlu sonuçlar alınabilmektedir. İnce ve açık renkli kıl yapısında alexandrite lazerler ters tepki yapabilmekte ve kılların daha kalın çıkması gibi sonuçlar doğurabilmektedir.

Bu nedenle 2014-20en-iyi-lazer-epilasyon-cihazi15 yılında diode lazer epilasyon cihazları sektörün lideri cihazlar haline gelmiş ve lazer epilasyon merkezleri de uzun vadeli yarırımlarını bu cihazlar üzerine yapmışlardır. Daha önceki lider lazer epilasyon aleti alexandrite lazerlere göre daha az ağrısız ve hemen hemen hiç yanmasız sonuçlarının yanı sıra yüz gibi bölgelerdeki ince tüylere gösterdiği olumlu tepkiler de diode lazerlerin ön plana cıkmasına ve sektörün lideri haline gelmesine vesile olmuştur. Tabi unutulmamalıdır ki uygulama yaptırmadan önce olacağınız ön muayenede uzman hekim görüşünü ve sizin için belirleyeceği en uygun cihaz fikrini önemsemek ve buna göre araştırma yapmak gerekmektedir.

Eğer siz de daha önce lazer epilasyon tecrübesi yaşamış iseniz yorum ve önerileriniz ile en iyi lazer epilasyon için hangi vücut bölgesine hangi cihaz ile uygulama yapılmalı konusundaki görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kutucuğuna yazabilirsiniz. Böylece lazer epilasyon yaptırmayı düşünen diğer ziyaretçilerimizde kendileri için en uygun lazer epilasyon cihazını yorumlarınız vasıtası ile öğrenip bilgilenebilirler.

1 Yorumlar
Ali

iyi gunler. lazer alexandrit candela ile lazer alexandrite cynosure arasinda bir fark varmidir?onceden tesekkurler

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini