İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Özel Bahar Hastanesinde Lazer Epilasyon – Bursa

Özel Bahar Hastanesinde Lazer Epilasyon – Bursa

Bursa Özel hastanelerinden Bahar hastanesi dermatokozmetoloji birimi bünyesinde güzellik ve lazer epilasyon uygulamaları ile de hizmet vermektedir. Genellikle alexandrite lazer epilasyon işlemleri uygulayan Bursa Osmangazi Bahar hastanesinde Candela gentle lase lazer epilasyon cihazı kullanılmaktadır.

Bursa Bahar hastanesi lazer epilasyon uygulamlarında ortalama olarak 7-8 seans sonunda gözle görülür etkiler oluşacağını belirtirken, seans aralıkları da yaklaşık 1 aydır. Bursa’da lazer epilasyon yapan hastane arayışı içerisinde iseniz siz de Bahar hastanesi ile iletişime geçerek kafanızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Hastanede hem erkekler hemde bayanlara lazer epilasyon işlemleri yapılabilmelte. Güzellik ve lazer tedavileri dermatokozmetoloji ünitesi bünyesinde yapılmaktadır.

Lazer epilasyon Bahar hastanesi ve hastanede yapılan diğer güzellik uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak, tedavi ve uygulama fiyatlarını öğrenmek veya randevu taleplerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca lazer-epilasyon-bahar-hastanesiOsmangazi bahar hastanesine nasıl gidilir bilgisi ve ulaşım haritası için hastane web sayfasındaki iletişim menüsünü ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Özel Bahar Hastanesi Lazer Epilasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Kıbrıs şehitleri caddesi no:179 Osmangazi / Bursa
Telefon: 444 44 64 (1659 dahili güzellik merkezi için)

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.