Epila Benus Lazer Epilasyon Aleti Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Epila Benus Lazer Epilasyon Aleti Nasıl? Kullananlar Yorumlar

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bir arkadaşımın bana gönderip konu hakkında bilgilerini paylaşmamı istediği güzel ve uygun fiyatlı bir ürünü tanıtmamı istedi. Epila Benus Lazer epilasyon CW-808 aleti oldukça kaliteli ve sağlam duran bir ürün söylemeden geçemeyeceğim. Ürünü incelemem ve fyat konusunda edindiğim bilgi doğrultusunda gerçekten şok oldum. Bu kadar uygun fiyata ve bu kadar kaliteli bir cihaz bulmak gerçekten imkansıza yakındır. Ürün internet ortamında satıldığı ve fiyat olarakta 170 TL gibi bir fiyata satışa sunulmuş bulunmaktadır.

Ürün Kore yapımı olmakta ve vücudun hemen hemen her bölgesinde kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Kullanım olarak kolay bir kullanım imkanı sunmakta olan ürün herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Evde kolaylıkla kullanabileceğiniz IPL lazer epilasyon cihazı  aynı zamanda ufak yapısı sayesinde seyahatlerinizde de yanınızda götürebileceksiniz. Ürün şarjlı olmaması aynı zamanda benim açımdan oldukça güzel bir türdür. Pil derdi ile uğraşmak yerine kablosunu takın ve sınırsız kullanım imkanına sahip olmak daha güzel olsa gerek.

Epila Benus Lazer Epilasyon Aleti Nasıl 2

epila animÜrün lazer ışınlarının dağılmasını engellemek amacıyla geliştirmiş olduğu lazer ışınını optik lens ile konsantre ederek kısa mesafede sadece etki ederek lazer ışınının saçılmasını önlemektedir. Koyu renkli tüylerin kol, bacak, kaş, koltuk altı, bikini bölgesi, sakal gibi hemen hemen her bölgede kullanabilirsiniz. Ürünün sadece göğüs ucu ve göğüs çevresinde kullanılması uygun değildir.  Yüz bölgesinde kullanacak kişilerin ise gözlerin lazere maruz kalmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Erkek ve kadın ayrımı yapılmadan hemen hemen her bölgede uygulayabileceğiniz Epila Benuslazer epilasyon cihazı istenmeyen tüylerinize kalıcı çözüm sağlamaktadır.

Epila Benus Lazer Epilasyon Aleti Nasıl

Epila Benus Lazer Epilasyon Cihazı Kullananlar Yorumlar

Ayla Hanım: Merhaba ben bu ürünü Evkur aracılığı ile 450 TL’ye aldım ürün orta segmente bir üründür. Öyle ahım şahım bir ürün değildir. Zaten bu cihazlar kılları bitirmemekte sadece kıl köklerini güçsüzleştirip döktürmektedir.

Cengiz Bey: Ürünü Hepsiburada.com dan aldım bende 170.00 TL’ye aldım. Ürün güzel bir ürün diyebilirim daha yeni aldım ama gerçekten hoşuma gitti kullanacak arkadaşlara önerebilirim. 

Hanzade Hanım: Epila’yı yurt dışından kocam gelirken bana almış orada 30 dolara satılıyormuş. Fiyatı çok uygun olduğundan alıp getirmek istemiş.Bende kullanıyorum şuan fayfasını gördüm diyebilirim.

Uyarı

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.