TR türkiye
sohbet siteleri

Ağda Özel bölgeye Zarar Verir Mi? Hatice Hanım

Ağda Özel bölgeye Zarar Verir Mi? Hatice Hanım

Soru: Merhaba  Geçen gün bir ağda salonunda Özel Bölgeme ağda yaptırdım. Eve geldiğimde iç çamaşırımda pembe lekeler mevcuttu acaba Özel Bölgena zarar gelmiş midir. Acil bir şekilde cevaplarınızı bekliyorum.

Cevap: Merhaba Hatice Hanım bir çok bayan arkadaşımızın en önemli konularından biri ve en önemli Özel Bölge konulardan biri haline gelen Özel Bölge en dikkat edilmesi gereken organlardan biridir. Bir çok arkadaşımızın yaptığı ufak tefek şeylerde bile bu konuda sıkıntılar yaşatmaktadırlar.

Özel bölge temizliğinde sıklıkla kullanılan Ağda, Jilet, Epilatör, Depilatör, Lazer Epilasyon ürünler kullanılmaktadır. Tabi bu durum bir çok yönden kişiye göre değişmekte ve en çok hangisini tercih etmek istiyorsa ve kendisine en çok hangisi kolay ve rahat geliyorsa tercih etmesinde sakınca bulunmamaktadır. Dilediğiniz sizlere en güzel ve görüş açısından Özel Bölgenizin estetik duruşunu bozmayacak yöntemi tercih edebilirsiniz.

Gelelim sorumuza Özel Bölgenin ağda ile temizlenmesi sonucunda kıl köklerinin içerisinde çıkan birazcık evet birazcık kan pıhtısı çamaşırınıza bulaşması sonucunda bu tereddütleri yaşamaktasınız. Kızlık zarının ağda ile bozulması mümkün değildir. Bu sebeple kuruntu yaparak psikolojinizi bozmaya hiç gerek yoktur.

Tabi bu tarz düşünceler bir çok genç kızımızın ergenlik dönemlerinde başına gelmektedir. Bir çok yönden sıkıntılar oluşturduğundan bu sebeple psikolojik olarak sorunlar yaşamaktadır. Eğer sizlerde bu konu hakkında oldukça çok sık şekilde sorun yaşıyorsanız bir psikologa görünmenizde fayda olacaktır.

2 Yorumlar
Şule Erbil

editör iyi günler. ben genital temizliği için kuaföre gitmiştim. Agdayi yapan kız hem yaşça küçük hemde biraz acemiydi. aciliyet gerektirdigi için orada yaptırmak zorunda kalmıştım. Normalde agda kutusu sıcak olduğu için elle tutulamaz.ama spatula dan üzerime damlamasin diye eliyle tutmaya çalıştı kaldırıp biraz bana doğru getirirken elinden kayıp yogun sekilde vajinama döküldü . Aşırı sıcaktı ve sadece agda bezle temizleniyordu. Zarar gelmemesine dikkat etsekte , bezi agdaya yapıştırıp hızlıca biranda çektiği için kızlık zarım yirtildi. Fakat utancimdan doktora gidemedim. Dava etmek için uğraştım ama fakir bir semt olduğu için olumlu bir sonuç alamam diye yaşça küçük olan bir kız çocuğunu şikayet etmekten vazgeçtim. Hata yaptığımı çok geç farkettim . Çünkü suanda elimde bir kanıtım yok. editör ben bu durumu nasıl ispat edebilirim? ? ? o kadar cikmazdayim ki. Birçok yorumda agda ile bozulmaz diye doktorlar düşüncelerini söylemişler. Bende bu yüzden yazmak ve paylaşmak istedim.

    Editör

    Keşke olduğu an şikayet etseydiniz 3linizde bir belge olurdu şuan elinizden herhangi bir şey gelmez

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini