İl İl Lazer Epilasyon Seans Fiyatları


Lazer Epilasyon Aletleri ve Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir.
Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz.
Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Lazer epilasyon aletleri dediğimizde öncelikle şunu belirtmeliyiz ki bahsettiklerimiz lazer epilasyonda kullanılan cihazlar değil. Lazer epilasyon aleti derken, bu yazımızda evde kullanabileceğimiz ve kendi kendimize epilasyon yapabileceğimiz bazı aletlerden ve bu lazer epilasyon aleti fiyatları ndan, nerelerden nasıl alabileceğimizden bahsedeceğiz.

Lazer epilasyon aletleri konusunda yorumlara baktığımızda insanların kafasının hayli karışık olduğunu görürüz. Çünkü insanların ten yapıları, renkleri nasıl farklı ise, kıl ve tüy yapıları daa o şekilde farklı olduğundan her alet her insanda olumlu sonuç vermeyecektir. Dolayısıyla Ayşe hanım aldığı epilasyon aletinden oldukça memnun iken fatma hanımda o alet hiçbir işe yaramamış olabilir. Buradan anlamamız gereken şu ki lazer epilasyon aleti seçerken Özel Bölgeliklerine ve kendi Özel Bölgeliklerimize iyi dikkat etmeliyiz.

Evde kullanabileceğimiz lazer epilasyon aletleri dediğimizde aklımıza braun epilatörler, epila lazer epilasyon aletleri, rio scanning, rio lahr gibi lazer epilasyon aletleri gelmektedir. Tüm bu cihazların kendilerine has artıları ve eksileri olduğu gibi fiyat olarak da değişiklik göstermektedirler. Bu aletlerin taramalı olanları da az zamanda çok atış yapma Özel Bölgeliğine sahip olduğundan daha avantajlı gibi görünebilmektedir.

Tabii lazer epilasyon aleti seçerken teknik Özel Bölgelikleri iyi incelenmelidir. Aşıl işlevi gerçekleştirecek olan teknik Özel Bölgeliklerdir. Yukarıda saydığımız aletleri sıralayacak olursak evde lazer epilsyon için en ideal ve en çok tercih edilen aletler epila serisi aletler, epila venüs lazer epilasyon aleti, epila SI 808 lazer epilasyon aleti, braun serisi epilatörler, rio serisi scaanning, taramalı rio ve lahr lazer epilasyon aletlerini sayabiliriz.

Bu lazer epilasyon aletleri fiyatları na gelecek olursa Epila SI 808 lazer epilasyon aleti 200 TL ile 300 TL arasında bir fiyata internet üzerinden almak mümkündür. Yine braun epilasyon aletleri fiyatları da 150 ile 400 TL arasında değişiklik gösterir. Tüm bu fiyatlar belirlenirken alet Özel Bölgelikleri büyük önem taşımaktadır.

Siz değerli ziyaretçilerimizden de lazer epilasyon aleti kullanmış olan varsa hangi aleti kullandığını, olumlu olumsuz sonuçlarını varsa önerebileceği lazer epilasyon aletini ve genel tavsiye ve önerilerini yazmalarını diğer tüm ziyaretçilerimize yol göstermek ve bilgilendirici olabilmek adına rica ediyoruz.

2 Ağustos 2011 tarihinde eklendi, 3.172 kez okundu.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Lazer Epilasyon Aletleri ve Fiyatları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. zehra çoloğlu dedi ki:

    Bende almak istiyorum ama hangisini alsam acaba

  2. gulcin ardic dedi ki:

    Almayi dusunuyorum insallah ne kadar uzun surerse sursun sonunda istedigim sonucu olursa fiyat falan hic umrumda degil

Sayfa başına git