TR türkiye
sohbet siteleri

Epila Slimed Club – Epila Estetik ve Lazer Epilasyon Merkezi

Epila Slimed Club – Epila Estetik ve Lazer Epilasyon Merkezi

Epila Slimed Club Bursa FSM bulvarında faaliyet gösteren Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezidir. Epila Polikliniği adında faaliyet gösteren epila slimed club estetik ve lazer epilasyon uygulamalarının uzman doktorlar gözetiminde ve sorumluluğunda olması gerekliliği felsefesini taşıyan ilk merkezlerden ve polikliniklerdendir. Epila Slimed Club hikayesi ise şöyledir; İlk zamanlarında Bursa epila lazer merkezi olarak anılan kuruluş, 2003 senesinde Dr. Beyhan Işık tarafından Epila Slimed Club adıyla değiştirilmiş ve bu isimle markalaşmıştır.

Estetik ve Plastik cerrahi uzmanı Operatör Doktor Yalçın Bayram yönetiminde faaliyetlerine devam eden Epila Bursa’da Lazer epilasyon uygulamaları ( nd-yag, diode, alexandrite, ıpl lazer), ayrıca epila lazer epilasyonda uygun ödeme ve taksit seçenekleri de mevcuttur. Lazer epilasyon uygulamaları dışında Epila Estetik Merkezinde, Botoks, dolgu, bölgesel incelme, kalıcı makyaj gibi işlemler uygulanabilirken, yine lazer ile cilt gençleştirme, kılcal damar ve varis tedavileri de yapılmaktadır.epila slimed club bursa

Epila Slimed Club sizlere Bursa’nın en deneyimli ellerinde ve en referanslı estetik merkezinde güzelleşme imkanı sunuyor sloganı ile yoluna devam eden Bursa FSM bulvarı lazer epilasyon ve güzellik merkezlerinden Epila Polikliniği hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu taleplerinizi iletmek için aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz.

Epila Slimed Club İletişim Bilgileri
Adres: Barbaros caddesi Aksel Sitesi D Blok No:1 Kat:1
Telefon: 0224 247 18 19 – 0224 232 21 25 – 0532 652 09 06

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini