TR türkiye
sohbet siteleri

Lazer Epilasyonda En İyi Cihaz – En Etkili Lazer Epilasyon Cihazları

Lazer Epilasyonda En İyi Cihaz – En Etkili Lazer Epilasyon Cihazları

Lazer Epilasyon yaptırmayı düşünenlerin akıllarına takılan konulardan bazıları da lazer epilasyonda kullanılan en iyi çihaz hangisi, en güvenli, en etkili sonuçlar veren lazer epilasyon cihazı, en az ağrı hissedeceğim lazer epilasyon cihazı gibi konular ve sorulardır. Kafalarındaki bu sorulara cevap bulmak isteyen kişiler yüzlerce farklı lazer epilasyon cihazı seçeneği ile karşılaşırlar.Ancak gerçek durum öyle değildir.

Dünya üzerinde 10 – 15 adet patentli lazer epilasyon cihazı üreticisi firma bulunmaktadır. Diğer cihazlar çin ve kore malı olmakla birlikte, patentsiz ve güvenilir olmayan, istenilen sonuçları alamayacağınız cihazlardır. Bunun anlamanın en kolay yolu da cihaz üzerindeki marka bandrolüdür. Marka bandrolü olmayan, markası belli olmayan cihazlar sahte lazer epilasyon cihazlarıdır.

En iyi lazer epilasyon cihazını ararken öncelikle şunu da bilmemiz gerekir. Son teknoloji en iyi lazer epilasyon cihazı bu ama aceba bu cihaz sizin sorununuz için en iyisi mi? Sizin cilt renginize, kıl-tüy tipinize, lazer epilasyon yaptıracak olduğunuz bölgeye göre en iyi lazer epilasyon cihazı hangisi diye araştırma yapmak daha faydalı olacaktır.Bunun kararını da yapılan ön muayeneden sonra uzman hekimin vermesi en uygun olanıdır.

Cihaz seçimindeki bu önemli husustan bahsettikten sonra dünya üzerindeki kullanımlarına ve etkilerine göre en çok kullanılan lazer epilasyon cihazlarıen-guvenilir-lazer-epilasyon-cihaziaşağıdan inceleyebilirsiniz. En çok kullanılan cihazlar lazer epilasyonda en iyi cihaz ve en etkili cihaz olma konusunda da fikir verebilir. Ancak şunu tekrar belirtelim ki önemli olan kendi Özel Bölgeliklerinize göre en iyi cihazı bulmaktır.

Candela Alexandrite Lazer Epilasyon Cihazı: İsrail üretimi olan Candela lazer cihazı dünyadaki lazer epilasyon uygulamalarında %23 lik bir kullanım ve satış payı ile ilk sıradadır.

Soprano Diode Lazer Epilasyon Cihazı: ABD ve İsrail üretimi olan Soprano diode lazer epilasyon cihazı %18 lik
kullanım ve satış payı ile ikinci sıradadır.

Lumenis One Diode Lazer Epilasyon Cihazı: Yine İsrail ve ABD üretimi olan Lumenis lazer cihazı %12 lik payı ile üçüncü sıradadır.

Cynosure Elite Apogee Lazer Epilasyon Cihazı: Dünyada %11 lik payı ile dördüncü sırada olan Cynosure lazer cihazı ABD üretimidir.

Bu cihazları sırası ile ABD üretimi Polamar lazer %9, ABD üretimi Cutera Lazer %9, ABD üretimi Solta Medical Laser %5 ‘lik payla takip etmektedir. Diğer %10 luk kısmını ise Sciton Laser (İngiltere), Deca laser (İtalya), Laserscope (ABD), Asclepion (Almanya) takip etmektedir.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini