TR türkiye
sohbet siteleri

Aksaray Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Aksaray Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Son zamanlarda estetik görünüm bozuklugu olarak görülen tüylenmenin giderilmesi için kalıcı bir bulmak istenmektedir. Günümüzde ise tüylenmenin giderilmesi için bir çok yöntem bulunsa da bu yöntemlerin hicbiri kalıcı bir çözüm değildir. Ülkemizde ve yurt dışında yaygınlaşan kalıcı bir çözüm olan lazer epilasyon yöntemi bulunmaktadır.

Lazer epilasyon işlemi belli bir dalga boyunda olan lazer ışığının tüy köklerine uygulanması ve kıl köklerinin kurtularak oradan yeniden kıl çıkmasının engellenmesi yöntemidir. Uzman kişilerin kontrolünde olan lazer epilasyon cihazı, sadece tüylerin yok edilmesinin amaçlandığı alana yönlendirilir.

Lazer epilasyon amacıyla üç lazer dalga boyu kullanılır. Hangi lazer dalga boyunun kullanılacağı kişinin cilt rengi ve kıl tipine bağlı olarak seçilir. Her lazer dalga boyu kılın farklı anatomik yapılarını hedefler. Her birinin hem avantajları hem de dezavantajları mevcuttur. Bunun dışında ise kişinin cildine bağlı olarak seans sureleri de belirlenir. Normal seans süresi 6-8 ay arasındadır.

Aksaray Iç Anadolu bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 47. ilidir.  8 ilçesi bulunmaktadır. Nüfusu cok fazla olmasa da her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmaktadır. Hatta il merkezinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulmak mümkündür. Lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Ancak ilin etkisi de olduğu için fiyatlar artış ya da yukseliș gösterebilmektedir. Aksaray ili lazer epilasyon seans fiyatları ise diğer nüfusu kalabalık illerin fiyatlarına yakın fiyatlardır. Fakat Aksaray ilinin fiyatları da lazer epilasyon seans fiyatlarını etkileyebilir.

Aksaray Lazer Epilasyon Seans Fiyatları 

Eğer Aksaray şehrinde kaliteli firmaları bilmiyorsanız ve öğrenmek sizlerde yorum yazmak için >>>Aksaray Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Lazerle dövme sildirmek isterseniz eğer >>>Aksaray Dövme Sildirme konumuz tam size göre.

aksaray lazer epilasyon seans fiyatları

Aksaray Lazer Epilasyon Fiyatları

Aksaray Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Aksaray şehri oldukça güzel ve oldukça güzel firmalarımızın  barındığı kaliteli illerimizden biri olmaktadır. Aksaray şehrinde var olan bütün lazer epilasyon firmalarını sizler için araştırdık ve en kaliteli lazer epilasyon firmalarından ortalama lazer epilasyon seans fiyatlarını sizler için derledik.

Lazer epilasyon artık eskisi gibi kolay ve pratik olmamakta ve bir çok insan tarafından tercih sebebi olmaktan çıkmaktadır. Artık insanların gidip mağdur olan arkadaşlarından deneyimledikleri sıkıntıları yaşamamak için arkadaşlarından tavsiye edindikleri ve edindikleri bu tavsiyeler ışığında firmaları seçmektedirler. Bizde kaliteli tavsiye edilebilir firmalardan edindiğimiz bu fiyat listesiyle sizlere kolaylık sağlayalım dedik.

3 Yorumlar
Furkan

Hayırlı günler ben bu yılki sakal üstü ve kaş çevresi ve ortası seans fiyatlarını öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Mesut

İyi akşamlar ben omuzlarımı sırtımı ensemi birde boyun altını aldırmak istiyorum iki ay içinde olabilirmi böyle bir imkan varmı aceba çok teşekkür ederim

    Editör

    2 ay içinde hiçbir epilasyon cihazı size bunu garanti edemez. En az 6 seans ve her seans arası süre en az 21 gün olmalıdır.

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini