TR türkiye
sohbet siteleri

Zonguldak Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Zonguldak Lazer Epilasyon Seans Fiyatları / Ücretleri

Cinsiyet farketmeksizin herkesin ortak sorunu olan kılların tamamen giderilmesi için kalıcı bir yol bulmak istenmektedir. Kılları almak için bir çok yöntem bulunsa da kalıcı bir çözüm elde edilmediği için bu yöntemler de artık tercih edilmemektedir. Ülkemizde ise yaygın olmaya baslayan Lazer epilasyon yöntemi kıl alma sorun için kalıcı bir yoldur.

Lazer epilasyon yöntemi birden fazla seanstan oluşan ve kişiden kişiye farklılık gösteren seanslardan oluşmaktadır. Lazer epilasyon seans fiyatları da seans surelerine göre değişiklik gösterdiği için oncelikle seans süresi belirlenmektedir. Seans süresinin belirlenmesi için ise oncelikle uzman birinin kişinin cildini incelemesi gerekmektedir.

Zonguldak Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ildir. Türkiye’nin en kalabalık 36. ilidir. 8 ilçesi bulunmaktadır. Deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Türkiye’nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırır. Nüfusu fazla olsa da ilçe sayısı az olduğu için her ilçesinde lazer epilasyon merkezi bulunmayabilir. Ancak il merkezinde birden fazla lazer epilasyon merkezi bulmak mümkün olacaktır.

Lazer epilasyon seans fiyatları ise her ilde olduğu gibi lazer epilasyon merkezlerinde belirlenmektedir. Bunun sebebi genellikle lazer epilasyon merkezlerinin uyguladığı yöntem ve konforun farklı olmasıdır. Zonguldak ili lazer epilasyon seans fiyatları da diğer büyük illerin lazer epilasyon seans fiyatlarına yakın fiyatlar vermektedir. Fakat her ilin fiyatlara etkisi farklı olabilmektedir. Bu nedenle her büyük ilin verdigi fiyatlarla aynı olmamaktadir.

Zonguldak Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

Bu konuda aynı zamanda Zonguldak şehrindeki lazer epilasyon firmalarını öğrenmek isterseniz >>>Zonguldak Lazer Epilasyon Tavsiye Yorum ve Şikayet konusunu inceleyebilirsiniz.

Dahası: Lazerle Dövme sildirmek için >>>Zonguldak Dövme Sildirme konusunu inceleyiniz.

zonguldak lazer epilasyon seans fiyatları

Zonguldak Lazer Epilasyon Fiyatları

Zonguldak Lazer Epilasyon FİYAT LİSTEMİZ
BAYAN LAZERERKEK LAZER
BÖLGEFiyatBÖLGEFiyat
Tüm Vücut Yüz Hariç450 TLTüm Vücut Yüz Hariç650 TL
Dudak Üstü30 TLSakal Üstü35 TL
Çene30 TLBoyun35 TL
Favori30 TLEnse35 TL
Boyun30 TLTüm Sakal140 TL
Tüm Yüz100 TLKaş Ortası20 TL
Koltuk Altı30 TLKaş Üstü25 TL
Yarım Kol110 TLKoltuk Altı40 TL
Tüm Kol135 TLOmuzlar120 TL
Bikini70 TLYarım Göğüs170 TL
Özel Bölge100 TLGöğüs220 TL
Özel Bölge + Bikini120 TLSırt.220 TL
Üst Bacak + Bikini250 TLSırt + Omuz325 TL
Yarım Bacak (Alt)200 TLBacaklar450 TL
Tüm Bacak320 TLKollar200 TL
Göbek30 TLKalça150 TL
Göğüs Ucu30 TLEl Üstü45 TL
Göğüs Arası30 TLAyak Üstü35 TL
El Üstü30 TLKulak30 TL
Kaş Ortası15 TLÖzel Bölge250 TL
Kaş Üstü20 TL

Zonguldak şehri lazer epilasyon yaptıracak arkadaşlarımız için kolaylık sağlaması amacıyla hazırladığımız bu konumuzda sizlere lazer epilasyon seans fiyatlarını sunacağız.

Lazer epilasyon yaptıracak bir çok arkadaşımızın en büyük sorunu ve en sıkıntılı sorunları arasında her zaman dillendirdiğimiz gibi güven olgusu gelmektedir. Güvensizlik ve merdivenaltı denilen bir çok firmanın insanlar üzerinde yaşattığı kalitesiz lazer epilasyon hizmeti, hizmet alanın aklına keşke ağda, jilet kullansaydım getirmektedir. Biz konuyu ele alarak arkadaşlarımızın mağdur olmalarını engellemekteyiz.

3 Yorumlar
Şaban Güler

Telefon numarası yokmu

Canan

Adres ve tl numaraniz icin ararmisiniz

Cevap bırakın

beyaz magazin
Copyright © 2024 LazerEpilasyonu.Net
Tüm hakları saklıdır.
Etanj armatür - Nikah Güvercini